Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Paranesti Path, 13/10/2012
Απόσταση: 35.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1020 μ.
Πόντοι: 45.2
Δείκτης ανάβασης: 29.1
Συμμετέχοντες: 136
Τερματίσαντες: 136 (100%)
Μέση Επίδοση: 4.35.25
Τοποθεσία: Παρανέστι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.paranestivft.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΧΡΥΣΑΦΕΛΗΣ Απόστολος 02.59.07
2 2 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 03.03.05
3 3 FIJNAUT Stan 03.08.39
4 4 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 03.10.58
5 5 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 03.14.08
6 6 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ιωάννης 03.18.27
7 7 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Απόστολος 03.25.49
8 8 ΜΑΡΑΝΤΖΙΔΗΣ Νικόλαος 03.27.17
9 9 ΨΩΜΙΑΔΗΣ Χαράλαμπος 03.29.01
10 10 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ Ιωάννης 03.29.02
11 11 ΑΝΔΡΕΟΥ Ιωάννης 03.29.36
12 12 ΣΧΟΡΤΣΙΑΝΙΤΗΣ Αλέξανδρος 03.32.40
13 13 ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ Ζαχαρίας 03.34.16
14 14 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ Ιωάννης 03.36.31
15 15 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Ιωάννης 03.36.34
16 16 ΦΑΣΙΛΗΣ Γεώργιος 03.39.13
17 17 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 03.44.06
18 18 ΤΣΕΛΙΟΣ Ιωάννης 03.46.31
19 19 ΚΑΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος 03.47.26
20 20 ΜΗΤΡΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 03.48.04
21 21 ΓΑΜΠΑΣ Αντώνιος 03.48.49
22 22 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αλέξανδρος 03.52.55
23 1 ΦΩΤΗ Στυλιανή 03.52.55
24 23 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 03.53.29
25 24 ΚΑΝΛΗΣ Θεολογος 03.53.33
26 25 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος 03.53.35
27 26 ΠΑΠΠΑΣ Αθανάσιος 03.55.57
28 26 ΣΑΛΒΑΝΟΣ Γεώργιος 03.55.57
29 28 ΔΑΜΙΑΝΑΚΟΣ Άρης 03.56.46
30 29 ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ Άγγελος 03.58.29
31 30 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Σταύρος 04.00.50
32 31 ΜΑΔΥΤΙΝΟΣ Θεόδωρος 04.03.17
33 32 ΜΠΟΖΙΚΑΣ Γεώργιος 04.03.33
34 2 ROTARU Corina 04.04.00
35 33 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ Ιωάννης 04.04.21
36 3 ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ Ελευθερία 04.06.22
37 34 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Χαράλαμπος 04.06.37
38 35 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Ιωάννης 04.07.12
39 35 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Θεοχάρης 04.07.12
40 37 ΧΟΖΟΣ Στυλιανός 04.07.42
41 38 ΚΟΛΥΜΠΑΡΗΣ Δημήτριος 04.07.56
42 39 ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ Χαράλαμπος 04.09.10
43 4 ΦΛΙΩΝΗ Δέσποινα 04.09.34
44 40 ΣΙΜΟΣ Νικόλαος 04.12.26
45 40 ΡΕΝΤΙΦΗΣ Σεραφείμ 04.12.26
46 42 ΤΕΛΛΙΔΗΣ Γεώργιος 04.14.07
47 43 ΤΟΛΜΙΔΗΣ Δημήτριος 04.15.15
48 44 ΖΑΡΙΦΗΣ Σπυρίδων 04.16.37
49 45 ΛΥΚΙΣΣΑΣ Γεράσιμος 04.16.38
50 46 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗΣ Γεώργιος 04.16.49
51 47 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 04.16.50
52 48 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 04.17.21
53 49 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Βασίλειος 04.19.05
54 50 ΠΡΟΥΣΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 04.21.10
55 51 ΜΕΛΑΝΟΦΡΥΔΗΣ Γεώργιος 04.21.17
56 5 ΜΑΥΡΕΛΟΥ Ελευθερία 04.21.30
57 52 ΣΥΡΑΝΙΔΗΣ Ιωάννης 04.24.41
58 53 ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 04.25.03
59 54 ΤΣΕΛΙΟΣ Αθανάσιος 04.25.43
60 55 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 04.26.08
61 56 ΓΛΕΝΤΗΣ Θωμάς 04.26.50
62 57 ΠΕΝΤΣΑΣ Γεώργιος 04.26.51
63 58 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 04.28.47
64 58 ΡΑΜΝΑΛΗΣ Αργύριος 04.28.47
65 60 ΛΙΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος 04.30.01
66 6 ΚΑΤΣΙΑΜΠΗ Ματίνα 04.30.34
67 61 ΣΤΕΦΑΝΟΥ Βασίλειος 04.30.51
68 62 ΚΟΥΤΟΥΠΗΣ Αλέξανδρος 04.31.17
69 63 ΓΚΟΥΛΙΑΜΤΖΗΣ Αναστάσιος 04.33.33
70 64 ΖΙΩΓΑΣ Χρήστος 04.34.04
71 65 ΔΡΑΓΑΤΑΣ Κωνσταντίνος 04.34.32
72 66 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 04.35.46
73 67 ΠΥΡΓΕΛΗΣ Απόστολος 04.36.05
74 68 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ Επίκουρος-Σωτήριος 04.36.45
75 69 ΜΠΟΪΚΟΣ Δημήτριος 04.39.35
76 69 ΓΚΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ Ζαχαρίας 04.39.35
77 71 ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ Περικλής 04.40.26
78 71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 04.40.26
79 71 ΖΑΦΕΙΡΑΣ Δημήτριος - Χρήστος 04.40.26
80 74 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 04.42.54
81 7 ΣΙΔΕΡΗ Ιωάννα 04.43.52
82 8 ΑΝΔΡΕΟΥ Ναταλί 04.44.47
83 75 ΒΑΡΣΑΜΟΥΔΗΣ Γεώργιος 04.44.50
84 76 ΛΙΛΟΣ Θεόδωρος 04.45.04
85 77 ΦΛΩΡΟΣ Ιωάννης 04.45.21
86 78 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Παύλος 04.47.37
87 79 ΔΑΛΑΛΑΣ Ιωάννης 04.48.08
88 80 ΓΛΑΡΟΣ Αναστάσιος 04.48.09
89 81 ΚΟΣΚΙΝΑΣ Αλέξανδρος 04.50.49
90 82 ΡΟΥΜΠΑΣ Θωμάς 04.51.33
91 82 ΜΠΕΡΠΕΡΙΔΗΣ Δημήτριος 04.51.33
92 84 ΣΑΜΠΡΗΣ Νικόλαος 04.52.06
93 9 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Άννα-Μαρία 04.52.29
94 85 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ιωάννης 04.52.30
95 86 ΜΥΣΤΑΚΙΔΗΣ Αργύριος 04.53.03
96 10 ΚΡΑΝΑ Σοφία 04.54.52
97 87 ΣΦΙΛΤΣΕΡΗΣ Ξενοφών 04.56.57
98 87 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 04.56.57
99 89 ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 04.57.22
100 90 ΧΡΗΣΤΟΥ Στυλιανός 04.58.40
101 91 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ευάγγελος 05.00.43
102 92 PASOL Adrian 05.02.08
103 93 ΣΑΚΚΑΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος 05.08.16
104 94 ΤΣΟΥΛΟΥΒΗΣ Ηλίας 05.09.07
105 11 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 05.10.05
106 95 ΓΩΓΟΣ Χαράλαμπος 05.10.06
107 96 ΜΥΤΑΡΑΣ Μιχαήλ 05.10.47
108 12 ΠΑΠΑΡΓΥΡΗ Παναγιώτα 05.10.54
109 97 ΠΑΤΣΙΑΛΑΣ Χαράλαμπος 05.14.25
110 97 ΤΣΑΧΑΛΗΣ Δημήτριος 05.14.25
111 99 ΠΕΝΤΕΛΑΣ Κωνσταντίνος 05.14.28
112 100 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος 05.20.20
113 13 ΜΟΥΣΟΥΛΕΑ Δήμητρα 05.22.54
114 13 ΦΑΛΑΡΑ Βασιλική 05.22.54
115 101 ΘΑΝΟΣ Ιωάννης 05.29.05
116 102 ΜΠΟΧΩΡΙΔΗΣ Χρήστος 05.29.22
117 102 ΦΑΚΑΣ Αναστάσιος 05.29.22
118 104 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Αγησίλαος 05.31.05
119 105 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 05.32.26
120 106 ΖΑΝΟΣ Σπυρίδων 05.32.27
121 15 ΔΙΠΛΑ Κωνσταντίνα 05.32.27
122 16 ΠΕΡΔΙΚΑΡΗ Άλκηστις 05.32.31
123 107 ΜΠΑΜΠΑΤΣΟΣ Δημήτριος 05.37.02
124 108 ΓΑΖΕΤΗΣ Νικόλαος 05.37.05
125 109 ΠΡΑΣΙΝΗΣ Ιωάννης 05.44.23
126 110 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Νικόλαος 05.44.58
127 111 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Χρήστος 05.47.10
128 112 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 05.49.52
129 113 ΤΣΙΟΜΠΑΝΑΚΗΣ Δημήτριος 05.52.25
130 114 ΖΙΑΖΙΟΣ Θεόδωρος 05.53.23
131 115 ΜΗΤΣΙΟΥ Νικόλαος 05.55.43
132 116 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 05.58.04
133 117 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Ευθύμιος 06.13.16
134 118 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ Παναγιώτης 06.25.13
135 119 ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρέας 06.26.52
136 120 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 06.42.43

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!