Προσωρινά αποτελέσματα του Sougliani Trail

23 Απρ 2019

Δείτε τα προσωρινά αποτελέσματα των αγώνων Sougliani Trail & Sougliani Path 

Αποτελέσματα 2019 Trail 24,5km

  BIB Lastname Firstname Club GunTime
1 5 Αμανατιδης ΑΓΓΕΛΟΣ ΣΔΥ. ΚΙΛΚΙΣ. KTG 2:22:47
2 102 Τερζιδης Γρηγορης   2:27:40
3 16 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ athletics-guidance.gr 2:29:54
4 128 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ   2:31:04
5 139 Σιωπίδης Κων/νος Rodopi runner 2:34:24
6 49 ΚΑΡΑΠΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    2:38:57
7 86 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΊΟΥ ΑΣΤΕΡΙΟΣ Baliotis nature trail 2:39:59
8 120 ΔΑΓΔΗΛΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ STOIKOS RUNNES 2:40:07
9 116 Davies Owen ΛΥΚΟΙ / Inov-8 Greece 2:44:21
10 143 ΤΣΟΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ Baliotis Nature Trail 2:46:25
11 145 Χατζησαββας Γιάννης Eletherouloli Runners 2:47:26
12 95 ΣΑΝΕΤΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:47:40
13 47 Καπίταλης Αθανάσιος Kasimis Training 2:47:49
14 1 AΔΑΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   2:52:13
15 48 ΚΑΡΑΚΕΧΑΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Kasimis training 2:53:09
16 92 Προδρομιδης Γιαννης Kasimistraining 2:53:09
17 75 Οσεπασβιλη Γεώργιος Action club 2:54:08
18 28 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ ΝΑΟΥΜ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:56:41
19 31 Δασκαλόπουλος Στέφανος Xanthi Runners 2:59:54
20 76 Παπαδημητρίου Σάββας   3:01:44
21 241 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   3:02:03
22 65 Μίλτος Λυμπιτσούνης   3:03:03
23 55 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ KASIMIS TRAINING 3:03:27
24 115 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ.Σ.Φ.Π 3:04:24
25 38 ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ   3:06:03
26 35 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΟΣ O.S.B_E.T 3:06:25
27 239 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   3:08:06
28 17 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ kasimis training 3:08:39
29 34 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Α.Σ.ΛΕΥΚΟΣ ΠΥΡΓΟΣ 3:08:39
30 88 ΠΕΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΈΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ/ΠΑΡ Β. ΕΛΛΑΔΟΣ 3:09:08
31 18 Γάγος Γιάννης BALIOTIS NATURE TRAIL 3:09:23
32 109 Τσουκαλιδης Χρηστος Fotiadis Coaching 3:09:46
33 20 Γεωργιάδης Ευάγγελος Λύκοι Κεχαγιόγλου 3:10:31
34 79 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ expert sport 3:10:31
35 22 ΓΙΑΡΜΑΤΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΝΟΜΟΣ 3:11:14
36 144 ΧΑΤΖΗΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ KASIMIS TRAINING 3:11:48
37 32 ΔΕΛΕΦΕΡΗΣ ΜΑΡΚΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:12:54
38 84 Παπαδόπουλος Απόστολος Baliotis Nature Trail 3:12:54
39 137 ΠΑΡΙΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Νάουσα Βέρμιο Trail 3:13:42
40 221 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ   3:14:14
41 82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ kourkourikis training group 3:14:16
42 13 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ O.S.B_E.T. 3:14:17
43 46 ΚΑΪΣΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ   3:16:01
44 121 Δαρτσης Χρήστος sciencetraining.gr 3:16:03
45 114 ΧΑΙΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ Συλ.Μαραθ.Σερρων 3:17:31
46 129 Λαδοπουλος Αλέξανδρος Σδυθ 3:18:51
47 131 Μητσιβέλης Ιωάννης ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:20:15
48 240 ΛΕΜΟΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   3:21:20
49 80 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ   3:21:59
50 126 ΚΕΤΣΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Σ.Δ.Υ. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:23:01
51 70 ΜΙΧΑΛΑΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:23:12
52 226 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ   3:25:56
53 225 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ   3:25:57
54 81 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ kourkourikis training group 3:26:16
55 54 ΚΟΤΣΥΦΑΚΗΣ ΑΓΑΜΈΜΝΩΝ ΔΗΜΉΤΡΗΣ Panorama Running Team 3:26:47
56 29 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΠΣΔ ΠΙΕΡΙΑΣ "ΖΕΥΣ" 3:27:12
57 37 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:28:46
58 33 Δημητριάδης Δημήτρης   3:29:41
59 19 Γεράρδη ΝΙκολέτα sciencetraining.gr 3:29:41
60 40 ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ Ανεξαρτητη 3:30:02
61 125 KAPAMΠEPAΣ NIKOΛAOΣ   3:30:31
62 91 Πιτρης Στελιος Olympus TRT 3:30:51
63 56 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   3:30:51
64 238 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΩΤΗΡΗΣ   3:31:06
65 112 ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   3:31:07
66 124 Καμπουρίδης Δημήτριος Sciencetraining-Drift 3:31:54
67 89 ΠΕΛΤΕΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   3:32:25
68 15 ΒΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ   3:32:51
69 103 Τζαμπαζακης Αλεξανδρος Kasimis Training 3:33:54
70 107 Τσίτσος Τριαντάφυλλος Kasimis Training 3:33:55
71 104 ΤΖΩΗ ΕΛΕΑΝΑ - 3:35:49
72 42 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ   3:35:52
73 57 ΚΟΥΡΚΟΥΤΕΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:36:44
74 222 ΤΖΩΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ   3:37:14
75 110 ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΣΟΥΤΣΟΥΡΑΣ   3:38:33
76 30 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Σ.Χ.Ο. ΚΑΒΑΛΑΣ 3:38:43
77 21 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   3:40:12
78 14 ΒΑΣΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΛ. ΕΝΩΣΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ -ΠΑΡ. Β. ΕΛΛΑΔΟΣ 3:40:27
79 106 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:41:04
80 117 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΣΤΑΘΗΣ Ε.ΟΣ.ΞΑΝΘΗΣ 3:42:12
81 4 Κυριάκος Αβραμογλου   3:42:24
82 127 ΚΗΛΗΣ ΝΙΙΚΟΛΑΟΣ FOTIADIS COACHING 3:43:36
83 105 Τσιντουκίδης Θεόδωρος Runnig Team Orestiada 3:44:14
84 53 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΙΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:45:10
85 140 Τραβασάρος Γεώργιος ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:47:11
86 61 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΥΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 3:48:15
87 63 ΛΙΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΟΠΣ ΜΠΕΛΕΣ 3:48:30
88 6 Δημήτριος Αναγνωστόπουλος   3:48:50
89 9 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   3:48:51
90 138 ΠΕΡΔΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ makemuesli 3:49:02
91 122 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ELEFTHEROUPOLI RUNNERS 3:49:47
92 98 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΝΝΑ MONOMAXOI 3:50:12
93 24 ΓΚΙΟΥΛΕΜΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΥΛ. ΕΛΛΗΝΩΝ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΔΙΑΚΡ. ΑΘΛΗΤΩΝ 3:50:36
94 3 Αβραμιδης Γιώργος   3:51:01
95 83 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:55:18
96 39 ΖΗΤΑΚΗΣ ΠΑΥΛΟΣ   3:56:29
97 135 Παπαλαμπίδης Ευάγγελος   3:57:55
98 236 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ   3:59:34
99 94 ΣΑΒΒΑΣ ΣΑΒΒΑΙΔΗΣ   3:59:53
100 12 ΒΑΡΓΙΑΜΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 3:59:55
101 50 Κίσσας Λάμπρος Καραισκάκης Μαυρομματίου 4:00:34
102 10 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΟΤΑΣ   4:00:44
103 77 Παπαδημητρίου Κωνσταντίνος   4:01:02
104 130 Αναστασία Λαλακη   4:01:51
105 118 ΑΜΒΡΑΖΗΣ ΝΙΚΟΣ   4:03:24
106 60 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΕΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 4:05:47
107 141 Τσαριδης Νικητας Σ.Δ.Υ.Θεσσαλονιηκς 4:06:06
108 11 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   4:07:27
109 8 ΑΝΕΣΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ IRON TEAM 4:07:33
110 133 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΦΑΝΗ Baliotis Nature Trail 4:07:36
111 223 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   4:08:35
112 132 ΝΑΛΤΣΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ ΣΔΥΘ 4:09:12
113 235 ΜΙΓΔΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ   4:11:13
114 66 ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   4:12:44
115 64 ΛΙΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ   4:15:38
116 142 ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ VOLTA RUNNING TEAM 4:15:40
117 90 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:16:27
118 7 Αναστασιάδης Μανώλης   4:18:25
119 26 ΓΚΟΥΓΚΕΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ yannoulis hard boiled runners/lau lau t 4:22:06
120 96 ΣΕΙΤΑΝΙΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ   4:22:06
121 67 ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ   4:22:32
122 45 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:23:03
123 113 Φωτιαδου Στελλα ανεξαρτητη 4:23:32
124 41 ΗΛΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ Ανεξαρτητη 4:31:21
125 69 ΜΗΤΣΙΑΡΑ ΣΟΦΙΑ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4:34:48
126 87 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ/ΜΑΡΙΑ   4:35:25
127 74 ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΡΑΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ   4:35:25
128 68 Μαρκίδης Γεώργιος ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:35:42
129 25 Γκόλας Γιώργος   4:38:53
130 71 ΜΠΑΝΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 4:39:38
131 78 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΣΔΥ ΚΟΖΑΝΗΣ 4:39:38
132 97 Σερμπέζης Χρήστος ΛΥΚΟΙ ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 4:47:33
133 72 ΜΠΛΟΥΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ Ανεξαρτητη 4:50:33
134 59 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΣΧΟ ΚΑΒΑΛΑΣ 4:50:33
135 111 ΦΙΛΟΜΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΕΒΑΣΘ 4:59:30
136 134 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 5:02:22
137 100 ΣΟΥΛΟΓΛΟΥ ΜΠΕΡΚ   5:11:57
138 108 ΤΣΙΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   5:23:55
139 73 ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΣΠΥΡΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 5:27:33
140 224 ΓΕΩΡΓΕΙΟΣ ΜΠΟΓΔΑΝΟΒΙΤΣ   5:29:50
141 58 ΖΑΧΑΡΊΑΣ ΚΥΠΑΡΙΣΣΗΣ   5:29:50
142 27 Κωνσταντινος Γκουμας   5:29:50
143 51 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΑΣ OSBET DNF
144 52 ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΛΛΑΣ - DNF
145 123 Γεωργιος Θεοχαρης   DNF
146 85 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ   DNF

 

Αποτελέσματα 2019 Path 12km

  BIB Lastname Firstname Club GunTime
1 343 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ AllTerrainRunners 1:19:50
2 322 ΚΑΤΣΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ   1:20:48
3 315 ΖΟΥΡΛΑΔΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΡΟΜΕΙΣ ΤΥΡΝΑΒΟΥ - MOUNTAIN ENDURO CAMP 1:25:27
4 312 ΔΡΑΓΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Εύαθλος Πολυκάστρου 1:25:36
5 318 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ   1:33:05
6 303 Pivcová Petra Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Α.Π.Θ 1:36:32
7 385 ΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΔΥΚΙΛΚΙΣ 1:36:41
8 369 Ζεκος Δημήτρης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:36:43
9 394 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΜΠΑΤΖΑΚΗΣ    1:37:39
10 157 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΣΥΡΟΣ   1:39:06
11 307 Βλαχάκης Ιωάννης Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Α.Π.Θ. 1:40:26
12 351 ΣΙΜΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Simiko Team 1:42:39
13 159 ΘΕΟΔΟΡΟΣ  ΜΑΛΟΥΣΗΣ    1:42:54
14 302 Kallay Μαριαννα   1:43:01
15 344 Παντσεβα Αντριανα   1:43:32
16 357 Τζέκου Αικατερίνη   1:44:13
17 337 ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Simiko team 1:44:16
18 370 Θυμιοπουλος Ιωάννης Ομβριανος 1:44:44
19 314 Ζαφειρίου Αναστασία Πανεπιστημιακό γυμναστήριο ΑΠΘ 1:45:27
20 389 Τσιτσος Γιώργος   1:45:28
21 324 ΚΟΝΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ   1:45:49
22 301 BAGKRATIOROS NIKOLAOS   1:46:14
23 317 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ   1:48:00
24 234 ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ   1:48:05
25 373 Καρακώστας Στέλιος Train for life Σέρρες 1:48:26
26 327 ΛΑΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ OneStepBeyond_EnduranceTeam 1:48:46
27 368 ΖΑΓΟΡΑΣ ΝΙΚΟΣ Train for life Σέρρες 1:49:11
28 377 ΝΑΟΥΜ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ   1:50:35
29 336 Μπαϊρακτσης Θεοχαρης ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:50:51
30 346 ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ   1:51:48
31 313 ΕΛΜΑΪΔΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ   1:52:23
32 326 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BEER RUNNERS KOMOTINI 1:53:54
33 376 ΛΙΟΓΓΑΡΗ ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΦΟΣ ΣΤΑΥΡΟΥ 1:54:04
34 341 Παναγιώτου Λεμονιά Πανεπιστημιακό γυμναστήριο ΑΠΘ 1:54:13
35 348 ΠΑΣΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:55:02
36 353 ΣΜΙΞΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 1:58:01
37 311 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ   1:58:30
38 233 ΛΑΖΑΡΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ   1:59:03
39 156 ΤΣΟΚΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ   1:59:49
40 330 ΜΑΜΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ   1:59:54
41 372 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ hairinstitute gavala elena 1:59:55
42 392 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ Π.Α.Ο.Κ. 1:59:55
43 160 ΗΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   2:00:15
44 309 ΓΙΔΟΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΘΑ ΜΑΧΗΤΗΣ 2:01:01
45 308 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ 2:01:07
46 232 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΗΣ   2:01:16
47 375 Κοτζιαμπασης Ζαχαρίας Νάουσα Βερμιο trail 2:01:31
48 334 ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σ.Δ.Υ.ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 2:02:30
49 359 ΧΑΒΑΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ   2:02:55
50 166 unk unk   2:03:10
51 381 Παπαλιωζης Νεστωρ ΣΔΥΘ 2:03:19
52 374 ΚΟΚΟΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ   2:04:06
53 350 ΣΑΛΙΑΡΑ ΑΣΗΜΙΝΑ   2:04:10
54 387 ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ BRAZIL COFFEE & MORE 2:06:26
55 355 ΣΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ   2:06:35
56 379 Ουσαντζοπουλος Σωκράτης Ομβριανος 2:07:11
57 349 Σαββιδου Νενα ΦΟΣ Σταυρου 2:07:20
58 393 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ   2:07:53
59 316 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ   2:08:22
60 321 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΖΩΗ Ανεξαρτητη 2:08:42
61 378 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2:11:26
62 230 ΚΩΣΤΑΝΤΝΙΝΟΣ ΝΤΟΥΝΤΟΥΚΜΑΝΙΔΗΣ    2:11:49
63 360 Χασιώτη Φανή Σύλλογος Μαραθωνοδρόμων Λάρισας 2:11:57
64 228 ΤΕΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ   2:12:15
65 366 ΑΡΧΟΝΤΑΚΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ O.S.B_E.T - Mαραθωνοδρομοι Σερρων 2:12:42
66 306 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Mission Impossible Team 2:13:49
67 325 ΚΟΤΟΓΛΟΥ ΜΕΝΕΛΑΟΣ   2:17:21
68 320 ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ   2:18:26
69 384 ΣΑΜΟΥΙΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ Mission Impossible Team 2:20:10
70 329 ΜΑΚΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΠΑΟΚ 2:21:43
71 388 ΤΣΑΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ   2:21:47
72 365 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ   2:21:48
73 358 ΤΣΙΜΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ   2:22:15
74 386 Τζιαφερης Σταύρος   2:23:37
75 391 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ Φ.Ο.Σ.ΣΤΑΥΡΟΥ 2:23:55
76 319 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Hairinstitute Gavala Eleni 2:25:03
77 364 ΨΥΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΨΥΛΑΚΗ   2:25:30
78 328 Λιτσακη Ασπασια   2:25:59
79 347 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΟΥ ΑΓΛΑΙΑ Ανεξαρτητη 2:26:07
80 305 Αβράς Βασίλειος Αρίωνας Κουφαλίων 2:26:18
81 382 ΠΑΡΑΠΟΝΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ   2:26:31
82 371 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ --- 2:29:23
83 362 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:31:20
84 310 ΓΚΙΟΥΛΕΜΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ   2:31:30
85 304 MILENA VELKOVA   2:32:22
86 367 Διαμαντίδης Γεώργιος Xanthi Runners 2:32:34
87 363 Χωρουδα Καλλιόπη   2:39:01
88 158 ΓΛΕΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΗΣ    2:40:13
89 339 Νουρακη Μαριαννα Ανεξαρτητη 2:43:30
90 356 Τζανή Αθηνά   2:48:27
91 332 ΜΑΝΩΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΣ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 2:55:15
92 331 Μανωλα Θεοδωρα Ανεξαρτητη 2:55:16
93 231 ΜΠΕΡΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   2:55:46
94 352 Σκοπιντσεβα Αντωνίνα   3:04:51
95 345 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Παράσχος ΛΥΚΟΙ-ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ 3:04:55
96 380 Παντσιου Μαλαματενια   3:08:59
97 323 ΚΕΦΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΔΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3:31:24
98 338 ΜΥΛΩΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΚΟΥΠΑ Sougliani Path 3:31:25

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Garrivier and Debats dominate @Transvulcania @Skyrunning_com #skyrunning https://t.co/fkUVq4x1sm https://t.co/bbASpPq6HF
"Orliakas Race 2019 – Αποστολή εξετελέσθη!", το άρθρο του @Advendure_Net για τον όμορφο αγώνα στον Όρλιακα:… https://t.co/C3Lse3RggC
Get ready for @Transvulcania @Skyrunning_com #skyrunning https://t.co/GPlGnbJmqx
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Η Χριστίνα Φλαμπούρη και η Βανέσσα Αρχοντίδου έγιναν οι πρώτες Ελληνίδες που ανέβηκαν στο Έβερεστ (8.848μ)!

To Tihio Race μας αποκάλυψε τα καλά κρυμμένα μυστικά του

Ηλίας Καλαϊτζής: Η αναζήτηση της Θρυλικής Καλύβας Μυστακίδη – Ρήγου

Garrivier και Debats οι κυρίαρχοι του Transvulcania 2019

Orliakas Race 2019 – Αποστολή εξετελέσθη!

Agility Peak Flex 3: Η πρόταση της Merrell για τρέξιμο σε τεχνικά μονοπάτια και ultra-trail αποστάσεις!

Jiae και Kimmel επικράτησαν στον Κινέζικο ουρανό του Yading Skyrun

Νάξος Trail Race 2019 – Ο Δίας δεν ήρθε εδώ τυχαία!

Υπερμαραθώνιος Άθλος Τζουμέρκων - Εν αρχή ην η ευχαρίστηση!