Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Τσούρχλειος Δρόμος, 25/04/2010
Απόσταση: 15.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 500 μ.
Πόντοι: 20
Δείκτης ανάβασης: 33.3
Συμμετέχοντες: 127
Τερματίσαντες: 127 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.26.16
Τοποθεσία: Γρεβενά
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ Αντώνιος 1.33.53
2 2 ΒΑΓΓΕΛΗΣ Βασίλειος 1.38.26
3 1 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 1.39.03
4 3 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ Γεώργιος 1.40.32
5 3 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Ευάγγελος 1.40.32
6 5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Τηλέμαχος 1.42.03
7 6 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 1.42.19
8 7 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ Πέτρος 1.43.02
9 8 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Κωνσταντίνος 1.43.18
10 9 ΝΑΚΑΣ Αθανάσιος 1.43.58
11 10 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ Πολύκαρπος 1.45.41
12 11 ΝΤΑΓΚΑΣ Παναγιώτης 1.46.27
13 12 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γεώργιος 1.47.29
14 13 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.48.40
15 14 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.49.06
16 15 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ Γεώργιος 1.50.02
17 16 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ Χαρίσιος 1.51.47
18 17 ΚΟΥΦΟΣ Αντώνιος 1.52.09
19 18 ΤΖΟΥΤΖΟΥΜΗΤΡΟΣ Ιωάννης 1.52.44
20 19 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Δημήτριος 1.53.01
21 20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Σπυρίδων 1.53.02
22 21 ΚΟΡΑΒΟΣ Αχιλλέας 1.53.24
23 22 ΚΙΛΗΣ Κυριάκος 1.54.08
24 22 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Αθανάσιος 1.54.08
25 24 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ Γεώργιος 1.54.14
26 25 ΝΤΕΜΚΑΣ Γεώργιος 1.56.15
27 26 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ Νικόλαος 1.57.12
28 27 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ Αλέξανδρος 1.57.45
29 28 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σάββας 1.58.13
30 28 ΤΣΟΥΚΑΣ Ευάγγελος 1.58.13
31 30 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Στέφανος 1.58.55
32 31 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ Συμεών 1.58.57
33 32 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.00.15
34 33 ΔΑΔΑΜΗΣ Αστέριος 2.00.18
35 34 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Νικόλαος 2.00.32
36 35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.02.13
37 35 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ Δημήτριος 2.02.13
38 37 ΚΟΥΦΟΣ Αθανάσιος 2.02.55
39 38 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.02.57
40 38 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Μηνας 2.02.57
41 2 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ζωή 2.04.06
42 40 ΚΑΤΣΑΡΑΣ Χρήστος 2.04.34
43 41 ΡΑΔΟΣ Αναστάσιος 2.07.37
44 42 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Βασίλειος 2.08.32
45 42 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.08.32
46 44 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χαράλαμπος 2.08.38
47 45 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.08.58
48 45 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Θεόδωρος 2.08.58
49 47 ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ Παύλος 2.09.09
50 48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νικόλαος 2.09.17
51 49 ΓΚΕΚΑΣ Αθανάσιος 2.09.37
52 50 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.10.20
53 51 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 2.10.24
54 52 ΘΕΜΕΛΗΣ Γεώργιος 2.10.30
55 52 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Βασίλειος 2.10.30
56 54 ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ Αθανάσιος 2.11.45
57 54 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Δημήτριος 2.11.45
58 56 ΘΩΙΔΗΣ Γεώργιος 2.12.38
59 57 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ Αθανάσιος 2.13.10
60 58 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.14.37
61 59 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ Ευτύχιος 2.14.54
62 59 ΖΟΥΓΡΑΣ Διονύσιος 2.14.54
63 61 ΤΡΑΠΕΖΑΣ Δημήτριος 2.15.16
64 61 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.15.16
65 63 ΑΚΡΙΒΟΣ Χρήστος 2.15.29
66 64 ΒΑΡΒΕΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.15.42
67 65 ΓΩΓΟΣ Ηλίας 2.16.06
68 3 ΣΕΡΙΦΗ Σοφια 2.16.06
69 4 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 2.16.15
70 66 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ Δημήτριος 2.16.17
71 67 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.17.45
72 68 ΔΡΟΣΟΣ Γεώργιος 2.18.08
73 69 ΦΙΛΚΑΣ Φίλιππος 2.20.54
74 70 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Γρηγόριος 2.22.02
75 71 ΤΣΟΥΛΗΣ Στυλιανός 2.24.03
76 72 ΑΔΑΜΟΣ Αιμίλιος 2.24.27
77 73 ΚΟΥΚΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.25.57
78 74 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ Άρης 2.27.50
79 75 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης 2.28.16
80 5 ΔΡΟΥΔΑΚΗ Χρυσούλα 2.28.16
81 76 ΣΤΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.30.53
82 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χριστόφορος 2.31.31
83 78 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Μιχαήλ 2.32.20
84 79 ΣΙΟΛΙΟΣ Δημήτριος 2.32.43
85 80 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.37.09
86 80 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 2.37.09
87 6 ΤΣΑΜΟΥΡΗ Αικατερίνη 2.37.09
88 7 ΤΑΣΙΩΝΗ Βασιλική 2.37.54
89 8 ΚΟΥΚΟΥΛΑ Μαργαρίτα 2.38.01
90 82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.38.04
91 9 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ Αναστασία 2.40.29
92 83 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κωνσταντίνος 2.41.15
93 10 ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ Θεοδώρα 2.41.15
94 84 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.42.21
95 85 ΓΚΟΥΒΑΣ Μιλτιάδης 2.42.37
96 86 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Θεόδωρος 2.48.27
97 87 ΣΙΩΝΗΣ Γρηγόριος 2.48.29
98 11 ΚΙΟΣΣΕ Στεργιανή 2.54.34
99 88 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 2.54.47
100 12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Ευφροσύνη 2.55.54
101 89 ΣΟΥΛΑΣ Δημήτριος 2.55.54
102 90 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Χαράλαμπος 2.58.12
103 13 ΚΑΤΣΟΥΛΗ Αθηνά 2.59.40
104 14 ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ Παναγιώτα 3.00.47
105 15 ΤΣΑΚΤΣΙΡΑ Παρασκευή 3.05.34
106 16 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Άννα 3.09.09
107 91 ΠΑΡΜΑΚΗΣ Μιχαήλ 3.11.00
108 92 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ Παναγιώτης 3.12.37
109 17 ΠΑΤΟΥΡΑ Ευφροσύνη 3.12.37
110 93 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Ζήσης 3.12.38
111 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.12.38
112 95 ΝΤΑΓΚΟΝΙΚΟΣ Στέφανος 3.12.39
113 18 ΤΖΙΛΙΝΗ Ευφροσύνη 3.12.39
114 19 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Ελισσάβετ 3.14.01
115 96 ΣΑΡΑΝΤΗΣ Γεώργιος 3.23.17
116 20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ερμιόνη 3.23.18
117 20 ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΤΖΗ Περιστέρα 3.23.18
118 22 ΣΤΡΟΙΚΟΥ Αικατερίνη 3.25.29
119 22 ΔΡΟΣΟΥ Τατιανή 3.25.29
120 22 ΜΕΤΣΙΟΥ Μαρία 3.25.29
121 25 ΦΙΛΙΟΥ Άννα 3.33.54
122 25 ΜΠΑΤΣΗ Μαρία 3.33.54
123 97 ΜΠΟΥΡΤΣΙΟΣ Σπυρίδων 3.55.39
124 27 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ Αλέξανδροςάνδρα 3.55.39
125 97 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗΣ Σπυρίδων 3.55.39
126 28 ΦΑΣΟΥΛΑ Ιωάννα 4.10.30
127 28 ΦΑΣΟΥΛΑ Άννα 4.10.30

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Britain's Most Brutal Race @TheSpineRace Winner is mr John Kelly @RndmForestRunnr ! Huge respect to all runners and… https://t.co/o1OYltCYr2
Οι Έλληνες επιστρέφουν στην Cameta Coixa και την Καταλονία: https://t.co/2m0wehNxgM https://t.co/OGdvP16KNl
Μια συζήτηση με το Θωμά Πουρλίδα, εμπνευστή του Wonder Run, λίγες ημέρες πριν τη συμμετοχή του στο @VibramHK100 στο… https://t.co/qXJjy5t5jx
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Legendary Ultra Trail: Οι κανονισμοί του ultra πρωταθλήματος για το 2020

Montane® Spine® Race: O χειμερινός αγώνας θρύλος στα Βρετανικά fells είχε νικητή τον John Kelly

Από το νέο έτος!

Χιόνι, λάσπη και παιχνίδι στο Salomon Mountain Cup στο Κρυονέρι - Αποτελέσματα!

Μπότες Χειμερινής Ορειβασίας SCARPA – SALEWA

Οι Έλληνες επιστρέφουν στην Cameta Coixa και την Καταλονία!

Τρομερό ρεκόρ αιτήσεων για το UTMB® 2020, 117 οι ελληνικές αιτήσεις!

Μια συζήτηση με το Θωμά Πουρλίδα, εμπνευστή του Wonder Run!

Μία συζήτηση εφ’ όλης της ύλης με τον Χρήστο Σωτηρόπουλο!

Κωπηλατώντας προς το αδύνατο!

DYNAFIT Transalpine Run, Νέα εποχή για τον κορυφαίο multistage αγώνα !

Ρογκάς – Το υπερόπλο της Σοβιετικής Ένωσης!