Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ξε-Σκουριά-Ζω, 12/10/2014
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1240 μ.
Πόντοι: 37.4
Δείκτης ανάβασης: 49.6
Συμμετέχοντες: 126
Τερματίσαντες: 126 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.28.02
Τοποθεσία: Χαλκιδική
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ Αλέξανδρος 2.07.35
2 2 ΜΠΑΛΙΩΤΗΣ Σταύρος 2.09.30
3 3 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Παύλος 2.11.36
4 4 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.19.45
5 5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.24.08
6 6 ΜΥΛΩΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.25.25
7 7 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ Δημήτριος 2.29.08
8 8 ΚΑΡΥΠΙΔΗΣ Ηλίας 2.34.08
9 9 ΤΟΣΙΔΗΣ Δημήτριος 2.44.07
10 10 ΑΓΚΟΤΑΚΗΣ Ιωάννης 2.45.13
11 11 ΣΤΑΪΟΣ Ιορδάνης 2.45.14
12 12 ΔΑΜΚΑΛΗΣ Πέτρος 2.48.50
13 13 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ευάγγελος 2.51.35
14 14 ΚΙΟΣΣΕΣ Ιωάννης 2.51.58
15 15 ΤΟΥΛΗΣ Παναγιώτης 2.52.01
16 16 ΣΠΑΧΟΣ Βασίλειος 2.52.45
17 17 ΓΚΙΟΥΖΕΠΑΣ Γεώργιος 2.53.04
18 18 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 2.54.36
19 1 ΤΣΙΡΠΑΝΛΗ Καλλιόπη 2.56.35
20 19 ΧΑΤΖΗΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Χρήστος 2.57.10
21 20 ΠΕΤΡΟΧΕΙΛΟΣ Αθανάσιος 2.57.11
22 2 ΜΑΛΙΑΤΣΟΥΔΗ Χριστίνα 2.57.11
23 21 ΤΣΙΟΥΡΒΑΣ Νικόλαος 2.57.40
24 22 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.57.45
25 23 ΠΑΠΑΣΤΕΡΙΟΥ Πέτρος 2.58.18
26 24 ΤΣΑΚΑΛΗΣ Αναστάσιος 2.59.18
27 25 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Χαράλαμπος 3.00.13
28 26 ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ Θωμάς 3.00.27
29 27 ΜΠΑΚΙΡΤΖΗΣ Ανδριανός 3.00.40
30 28 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.04.31
31 29 ΝΕΔΕΛΚΟΣ Σπυρίδων 3.04.36
32 30 ΣΑΛΜΑΤΑΣ Γεώργιος 3.04.47
33 31 ΠΑΧΝΗΣ Κωνσταντίνος 3.04.55
34 3 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ Βικτωρία 3.05.57
35 32 ΑΠΟΤΑΣ Νικόλαος 3.06.13
36 32 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Κωνσταντίνος 3.06.13
37 34 ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΣ Βάιος 3.07.15
38 35 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος 3.07.37
39 36 ΤΣΙΤΣΟΣ Ευάγγελος 3.07.53
40 37 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ Γεώργιος 3.07.54
41 38 ΛΙΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος 3.09.42
42 38 ΜΠΑΓΙΑΤΗΣ Γεώργιος 3.09.42
43 40 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κωνσταντίνος 3.10.11
44 4 ΑΡΓΥΡΙΑΔΟΥ Αργυρώ 3.10.48
45 41 ΑΔΑΜΙΔΗΣ Αλέξανδρος 3.11.21
46 42 ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Νικόλαος 3.11.42
47 43 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ηλίας 3.12.10
48 44 ΤΑΧΤΕΛΕΝΙΔΗΣ Παντελής 3.13.06
49 45 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Θωμάς 3.13.17
50 46 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πέτρος 3.14.30
51 47 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ Δημήτριος 3.15.47
52 48 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Αγησίλαος 3.16.25
53 49 ΠΟΛΙΤΗΣ Μαυρίκιος 3.16.47
54 50 ΚΑΜΠΑΚΗΣ Βασίλειος 3.16.54
55 51 ΚΑΜΠΑΝΗΣ Χρυσοβαλάντης 3.17.37
56 52 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Γεώργιος 3.17.43
57 53 ΜΕΪΜΑΡΟΓΛΟΥ Αντώνιος 3.17.44
58 54 ΣΚΟΤΩΡΗΣ Νικόλαος 3.17.52
59 55 ΣΠΗΛΙΟΣ Δημήτριος 3.19.03
60 56 ΜΥΛΩΝΑΣ Γεώργιος 3.19.25
61 57 ΒΕΝΙΔΗΣ Λεωνίδας 3.19.42
62 58 ΔΕΛΛΗΣ Νικόλαος 3.19.57
63 59 ΤΣΙΝΤΣΙΦΑΣ Αθανάσιος 3.22.12
64 60 ΡΟΔΙΤΗΣ Ιωάννης 3.26.08
65 61 ΚΑΡΔΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.26.43
66 62 ΑΛΜΠΑΝΗΣ Ελευθέριος 3.27.19
67 63 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Κωνσταντίνος 3.28.16
68 64 ΤΣΙΡΙΚΑΣ Απόστολος 3.28.30
69 65 ΣΤΑΘΑΤΟΣ Βασίλειος 3.28.49
70 66 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.28.52
71 67 ΤΣΙΡΩΝΑΣ Γεώργιος 3.29.04
72 68 ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ Αναστάσιος 3.30.04
73 5 LOWE Michele 3.30.18
74 69 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑΣ Αθανάσιος 3.31.28
75 70 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 3.31.33
76 71 ΚΙΣΣΑΣ Λάμπρος 3.32.13
77 72 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ Γεώργιος 3.32.37
78 73 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.35.10
79 74 ΚΟΝΤΟΣ Νικόλαος 3.35.18
80 75 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Ευστράτιος 3.36.43
81 75 ΠΑΡΑΣΙΔΗΣ Μάριος 3.36.43
82 77 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Αλέξανδρος 3.38.31
83 78 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ Χαράλαμπος 3.40.20
84 79 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Δημήτριος 3.40.38
85 80 ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗΣ Γεώργιος 3.41.22
86 81 ΜΗΤΡΑΚΟΥΔΗΣ Νέστορας 3.41.34
87 82 ΣΙΜΟΓΛΟΥ Γεώργιος 3.42.15
88 83 ΛΗΣΤΗΣ Σωτήριος 3.42.40
89 84 ΚΟΝΤΟΣ Βασίλειος 3.42.42
90 6 LOWE Chloe 3.45.24
91 85 ΔΕΛΛΙΟΣ Σωκράτης 3.45.50
92 86 ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ Κωνσταντίνος 3.47.05
93 7 ΚΑΛΑΪΤΖΗ Μαρίνα 3.47.05
94 86 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Δημήτριος 3.47.05
95 7 ΠΑΝΑ Σοφία 3.47.05
96 88 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Ηλίας 3.47.33
97 89 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Θεόδωρος 3.47.58
98 90 ΤΑΡΑΣΙΔΗΣ Αλέξανδρος 3.52.00
99 91 ΗΛΙΑΔΗΣ Μιχαήλ 3.54.11
100 91 ΝΤΕΡΑΚΗΣ Σταύρος 3.54.11
101 93 ΑΔΑΜΤΖΙΛΟΓΛΟΥ Χαράλαμπος 3.54.32
102 94 ΣΑΛΕΠΑΚΗΣ Παναγιώτης 3.57.43
103 9 ΠΛΑΣΤΗΡΑ Ανδριάνα 3.57.48
104 10 ΜΠΛΕΤΣΑ Αικατερίνη 3.58.08
105 95 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.59.10
106 11 ΓΟΥΣΗ Μαρία 3.59.10
107 96 ΨΙΛΙΑΓΚΟΣ Ιωάννης 4.00.43
108 97 ΦΛΩΡΟΣ Φίλιππος 4.04.11
109 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ Περικλής 4.07.16
110 12 ΤΑΡΡΟΥ Παναγιώτα 4.07.21
111 99 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Γεώργιος 4.07.52
112 100 ΣΜΑΓΑΔΟΣ Γρηγόριος 4.08.28
113 101 ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σωκράτης 4.12.10
114 102 ΑΛΒΑΝΟΣ Ευάγγελος 4.14.08
115 103 ΜΩΡΗΣ Γεώργιος 4.14.27
116 104 ΓΚΛΕΖΑΚΗΣ Ευστράτιος 4.14.30
117 13 ΓΟΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 4.20.10
118 14 ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΟΥ Κάλλη 4.23.53
119 15 ΚΟΥΒΑΛΑΚΙΔΟΥ Γλυκερία 4.25.53
120 105 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Δημήτριος 4.28.33
121 106 ΑΣΑΛΟΥΜΙΔΗΣ Νικόλαος 4.30.58
122 107 ΜΠΟΣΚΟΣ Αλέξανδρος 4.40.22
123 108 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 4.41.00
124 109 ΚΑΪΑΦΑΣ Στυλιανός 5.28.40
125 109 ΚΑΪΑΦΑΣ Δημήτριος 5.28.40
126 16 ΜΥΡΤΟΠΟΥΛΟΥ Αφροδίτη 5.40.30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!