Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Εύαθλος 12Κ, 02/06/2013
Απόσταση: 12.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 700 μ.
Πόντοι: 19
Δείκτης ανάβασης: 58.3
Συμμετέχοντες: 70
Τερματίσαντες: 70 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.28.15
Τοποθεσία: Κόνιτσα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 HASANI Khairulah 0.59.23
2 2 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Αθανάσιος 1.02.30
3 3 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αλέξανδρος 1.07.36
4 4 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Πέτρος 1.09.26
5 4 ELUA Seiman 1.09.26
6 6 BAZATHΣ Λεωνίδας 1.11.09
7 7 ΑΛΕΞΙΟΥ Χρήστος 1.11.20
8 8 ΠΑΠΠΑΣ Βασίλειος 1.11.58
9 9 ΓΙΑΓΚΑΣ Φώτιος 1.12.38
10 10 ΚΙΤΣΙΟΣ Βασίλειος 1.12.40
11 11 ΚΟΥΡΟΥΤΗΣ Σπυρίδων 1.12.41
12 12 ΒΡΟΪΚΟΣ Αντώνιος 1.13.09
13 13 ΚΑΡΑΤΖΕΝΗΣ Μιχαήλ 1.13.36
14 14 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Αθανάσιος 1.15.39
15 15 ΠΑΝΤΖΗΣ Μιχαήλ 1.15.42
16 16 ΠΑΠΠΑΣ Ευάγγελος 1.16.17
17 16 ΤΣΙΟΣ Χρήστος 1.16.17
18 18 ΤΟΡΙ Αντζελ 1.16.23
19 19 ΓΙΑΓΚΑΣ Εμμανουήλ 1.16.31
20 20 ΤΟΛΗΣ Θεοχάρης 1.16.36
21 21 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Δημήτριος 1.16.52
22 22 ΓΚΟΓΚΟΣ Παύλος 1.18.32
23 23 NASSERI Hamibullah 1.18.49
24 24 TΣΙΟΥΡΗΣ Λεωνίδας 1.19.13
25 25 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Απόστολος 1.19.29
26 26 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Δημήτριος 1.19.31
27 1 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ Νικολέτα 1.19.51
28 27 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ Θωμάς 1.22.13
29 28 ΠΕΛΕΤΙΔΗΣ Ιωάννης 1.22.49
30 29 ΚΩΤΣΗΣ Ιωάννης 1.23.36
31 30 ΚΟΛΟΚΑΣ Παντελής 1.24.24
32 31 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Μιχαήλ 1.24.43
33 32 ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Θεόδωρος 1.24.47
34 33 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος 1.25.30
35 34 ΤΣΙΜΑΡΗΣ Ευάγγελος 1.25.57
36 35 ΚΟΥΤΣΙΜΠΙΡΗΣ Αθανάσιος 1.26.12
37 36 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Αθανάσιος 1.26.28
38 37 HABIB Moradi 1.28.18
39 38 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Αλέξανδρος 1.28.57
40 39 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Φώτιος Θ. 1.29.28
41 40 ΚΑΡΒΕΛΗΣ Χαράλαμπος 1.29.57
42 41 ΧΑΣΚΗΣ Γεώργιος 1.30.03
43 2 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Σοφία 1.30.21
44 3 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ Ειρήνη 1.30.31
45 42 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 1.32.36
46 42 ΒΑΖΑΤΗΣ Χριστόδουλος 1.32.36
47 44 ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Ανέστης 1.32.51
48 45 ΛΩΛΟΣ Δημήτριος 1.34.26
49 46 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Ελευθέριος 1.34.50
50 47 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Σάββας 1.34.57
51 48 ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΗΣ Νικόλαος 1.35.21
52 49 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Αναστάσιος 1.35.39
53 4 ΑΓΓΕΛΗ Αρετή 1.36.16
54 50 ΜΙΜΗΚΟΠΟΥΛΟΣ Άκης 1.37.26
55 51 ΠΑΛΛΑΣ Κωνσταντίνος 1.38.15
56 52 BENTO Moke 1.40.47
57 53 TZIMAΣ Ευάγγελος 1.41.09
58 54 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Γρηγόριος 1.41.43
59 54 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Απόστολος 1.41.43
60 56 ΜΩΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.45.54
61 56 ΜΗΤΣΟΥΛΗΣ Γεώργιος 1.45.54
62 58 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Πάρης 1.46.38
63 59 ΧΟΝΔΡΟΓΙΩΡΓΟΣ Ιωάννης 1.46.42
64 5 ΚΩΤΗ Ελένη 1.47.48
65 60 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ Ευάγγελος 1.48.59
66 61 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ευάγγελος 1.50.58
67 62 ΚΑΚΛΑΜΑΝΟΣ Γρηγόριος 1.57.40
68 63 ΑΓΓΕΛΗΣ Γεώργιος 2.08.25
69 63 ΦΩΚΟΣ Κωνσταντίνος 2.08.25
70 65 ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ Χαρίλαος 2.11.30

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ