Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ziria Scale Race, 02/06/2013
Απόσταση: 7.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 450 μ.
Πόντοι: 11.5
Δείκτης ανάβασης: 64.3
Συμμετέχοντες: 72
Τερματίσαντες: 72 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.13.14
Τοποθεσία: Ζήρεια
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.zccr.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Γεώργιος 0.38.34
2 2 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 0.40.04
3 3 ΣΚΟΥΛΑΡΙΚΗΣ Γρηγόριος 0.42.01
4 4 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Ευγένιος 0.42.11
5 5 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 0.43.16
6 6 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 0.43.54
7 7 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος 0.44.56
8 8 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 0.47.05
9 1 ΔΗΜΑΚΗ Ντενίζ 0.47.37
10 9 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Νικόλαος 0.47.53
11 10 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΟΣ Χρήστος 0.48.14
12 2 ΚΟΛΟΒΟΥ Βασιλική 0.48.27
13 11 ΓΚΟΦΑΣ Παναγιώτης 0.49.53
14 12 ΜΑΡΓΩΝΗΣ Ιωάννης 0.50.57
15 13 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 0.51.19
16 3 ΠΟΥΛΙΔΟΥ Φίλιππα 0.51.31
17 4 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ Άννα 0.53.34
18 14 ΑΡΜΑΟΣ Ιουλιος 0.54.58
19 15 ΜΑΡΚΟΥ Παναγιώτης 0.55.17
20 16 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος 0.55.57
21 17 ΚΟΛΟΚΑΤΣΗΣ Δημήτριος 0.56.16
22 18 ΓΙΑΝΝΕΛΟΣ Δημήτριος 0.56.59
23 19 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 0.57.06
24 20 ΔΕΜΗΡΤΖΟΓΛΟΥ Κωνσταντίνος 0.57.08
25 21 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος 0.58.09
26 22 ANDRONIE Florine 0.58.52
27 23 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 0.59.21
28 24 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Γεώργιος 1.00.15
29 25 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Ανδρέας 1.00.27
30 26 ΝΤΑΝΟΣ Νικόλαος 1.00.30
31 27 ΤΣΙΡΓΕΛΗΣ Νικόλαος 1.00.45
32 5 ΜΠΑΖΙΝΗ Ειρήνη 1.00.47
33 28 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 1.00.49
34 6 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗ Χρυσούλα-Δήμητρα 1.00.56
35 29 ΛΑΛΑΟΥΝΗΣ Γεώργιος 1.01.35
36 29 ΤΟΛΙΟΣ Δημόκριτος 1.01.35
37 31 ΚΑΡΑΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 1.02.10
38 32 ΚΟΥΤΟΥΖΟΣ Μάριος 1.03.09
39 33 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Ιωάννης 1.04.20
40 34 ΣΠΑΤΙΩΤΗΣ Σταμάτιος 1.05.03
41 7 ΓΚΛΑΝΟΥ Αθηνά 1.05.10
42 35 ΣΟΥΡΤΖΗΣ Χρήστος 1.06.07
43 36 ΒΛΑΣΤΟΣ Παναγιώτης 1.06.33
44 8 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Στυλιανή 1.06.38
45 37 ΧΡΥΣΟΥΛΑΣ Κίμων 1.07.19
46 38 ΜΑΝΤΖΙΑΡΛΗΣ Θωμάς 1.07.34
47 39 ΒΛΑΧΟΣ Αδάμ 1.07.52
48 40 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ Γεώργιος 1.10.10
49 41 ΛΕΡΟΥΤΣΟΣ Μαρίνος 1.10.14
50 9 ΜΠΟΛΕΤΗ Βασιλική 1.10.51
51 10 ΚΛΑΔΟΥΧΟΥ Βασιλική 1.11.22
52 42 ΓΟΛΕΓΟΥ Μαρία 1.13.48
53 43 ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ Χρήστος 1.17.42
54 44 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 1.18.41
55 45 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Λάμπρος 1.19.14
56 11 ΠΑΓΚΩΖΙΔΟΥ Γευση 1.19.15
57 46 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης 1.19.57
58 12 ΧΑΝΙΑ Δήμητρα 1.20.05
59 13 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Μαρία 1.20.25
60 14 ΑΜΠΙΛΕΚΑ Ελένη 1.22.19
61 15 ΜΠΟΥΛΟΓΙΩΡΓΟΥ Ζηνοβία 1.22.55
62 47 ΤΣΟΚΑΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.28.10
63 16 ΜΠΟΛΕΤΗ Παναγιώτα 1.28.15
64 48 ΤΣΟΚΑΝΗΣ Χαράλαμπος 1.28.36
65 49 LO Ching-jung 1.28.41
66 17 ΒΑΛΣΑΜΙΔΟΥ Ελένη 1.30.00
67 50 ΔΡΑΚΑΤΟΣ Ιωάννης 1.33.53
68 51 ΜΙΤΖΙΡΙΚΗΣ Αγησίλαος 1.35.29
69 52 ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Μιχαήλ 1.40.18
70 53 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Σταύρος 2.05.29
71 54 ΛΑΛΟΣ Σιδερας 4.38.22
72 18 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ Όλγα 7.08.04

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ