Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Zigos Race, 07/04/2013
Απόσταση: 18.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 620 μ.
Πόντοι: 24.2
Δείκτης ανάβασης: 34.4
Συμμετέχοντες: 128
Τερματίσαντες: 124 (96.9%)
Μέση Επίδοση: 2.15.22
Τοποθεσία: Καβάλα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ Χρήστος 1.36.20
2 2 ΤΣΕΒΔΑΡΗΣ Παντελής 1.38.48
3 3 ΣΤΗΜΟΝΙΑΡΗΣ Αθανάσιος 1.40.00
4 4 ΜΑΥΡΙΔΗΣ Νικόλαος 1.40.33
5 5 ΘΕΟΔΩΡΟΥΔΗΣ Ιωάννης 1.40.34
6 6 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ Φίλιππος 1.40.35
7 7 ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ Βασίλειος 1.42.10
8 8 ΜΑΚΕΔΟΣ Θεόφιλος 1.44.00
9 9 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Ελευθέριος 1.45.48
10 10 ΤΣΟΥΡΑΠΑΣ Κωνσταντίνος 1.46.08
11 11 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Χρήστος 1.46.30
12 12 ΓΙΓΑΣ Σωτήριος 1.46.56
13 13 ΕΛΑΙΑΣ Ανδρέας 1.47.08
14 14 ΓΚΟΥΤΖΑΚΗΣ Ναούμ 1.48.29
15 15 ΜΟΛΑΙΜΕΡΙ Βελεντινο 1.49.44
16 16 ΤΑΣΤΣΟΓΛΟΥ Ιωάννης 1.50.16
17 17 ΔΑΓΚΟΥΛΗΣ Ιωάννης 1.51.14
18 18 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Αριστοτέλης 1.51.22
19 19 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Πέππας 1.51.30
20 20 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Χρήστος 1.51.48
21 1 ΓΙΩΤΗ Ειρήνη 1.51.58
22 21 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ Δημήτριος 1.52.52
23 22 ΧΑΡΟΥΜΙΑΔΗΣ Ιάκωβος 1.53.45
24 23 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ Ιορδάνης 1.54.28
25 24 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Μηνάς 1.54.29
26 2 ΑΡΣΕΝΗ Κυριακή 1.54.57
27 25 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗΣ Αντώνιος 1.54.58
28 26 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Ιωάννης 1.56.00
29 27 ΔΗΜΟΥ Ευαγγελία 1.56.04
30 28 ΒΛΑΧΟΣ Αντώνιος 1.56.09
31 29 ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ Ιωάννης 1.57.45
32 30 ΚΟΣΚΕΡΙΔΗΣ Ηρακλής 1.57.47
33 31 ΚΟΥΤΚΟΣ Ευάγγελος 1.57.50
34 32 ΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 1.58.40
35 33 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΑΚΗΣ Απόστολος 1.59.26
36 34 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 1.59.27
37 35 ΚΙΟΡΡΗ Λεωνίδας 2.00.32
38 3 ΑΠΤΣΙΑΟΥΡΙ Μαρίνα 2.00.46
39 36 ΚΑΣΑΠΗΣ Κωνσταντίνος 2.00.57
40 37 ΓΑΡΓΑΛΑΣ Ιωάννης 2.01.25
41 38 ΣΑΒΒΑΪΔΗΣ Σάββας 2.02.00
42 39 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.02.18
43 40 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Αθανάσιος 2.02.22
44 41 ΜΠΕΡΕΤΖΙΚΗΣ Δημήτριος 2.02.32
45 42 ΝΤΟΥΑΝΟΓΛΟΥ Πρόδρομος 2.02.56
46 43 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ Αγησίλαος 2.03.14
47 4 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ Ελπίδα 2.03.28
48 44 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ Βασίλειος 2.03.48
49 45 ΜΠΑΡΟΣ Ιωάννης 2.04.30
50 46 ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ Ευστάθιος 2.04.36
51 47 ΚΙΝΤΖΟΝΙΔΗΣ Επίκουρος-Σωτήριος 2.04.57
52 48 ΠΙΑΤΙΔΗΣ Αλέξανδρος 2.05.06
53 49 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.05.17
54 50 ΔΑΜΚΑΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.05.24
55 51 ΤΣΑΠΑΡΕΛΗΣ Ηλίας 2.06.14
56 52 ΛΑΖΡΗΣ Γεώργιος 2.07.57
57 53 ΚΥΡΤΣΗΣ Ιορδάνης 2.08.14
58 54 ΛΑΓΑΜΤΖΗΣ Δημήτριος 2.08.20
59 55 ΜΑΡΚΙΔΗΣ Γεώργιος 2.08.30
60 56 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος 2.09.07
61 5 ΦΕΤΑ Φωτεινή 2.09.08
62 57 ΦΑΚΑΣ Ευάγγελος 2.09.09
63 58 ΠΕΡΙΦΕΓΓΗΣ Θωμάς 2.10.05
64 59 ΜΑΚΑΡΑΤΖΗΣ Αντώνιος 2.10.20
65 60 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ Ιωάννης 2.10.39
66 61 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ Γεώργιος 2.12.15
67 62 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.12.23
68 63 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Ηρακλής 2.12.38
69 64 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Βασίλειος 2.15.20
70 65 ΖΑΧΑΡΗΣ Νικόλαος 2.15.27
71 66 ΑΓΑΚΙΔΗΣ Κυριάκος 2.15.37
72 67 ΛΑΜΠΑΚΗΣ Γρηγόριος 2.16.34
73 68 ΓΟΡΓΙΑΣ Νικόλαος 2.17.17
74 69 ΚΟΥΛΙΑΣΒΙΛΗ Μπατζουκη 2.17.46
75 70 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ Ξενοκράτης 2.17.47
76 71 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Χρήστος 2.18.26
77 6 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ Ανατολή 2.18.54
78 72 ΖΗΣΙΔΗΣ Ιωάννης 2.19.25
79 73 ΣΑΜΙΟΣ Φίλιππος 2.21.22
80 74 ΚΑΡΠΟΥΖΑΣ Ανέστης 2.21.38
81 75 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ευάγγελος 2.22.14
82 76 ΤΣΟΠΟΥΡΙΔΗΣ Γεώργιος 2.22.59
83 77 ΠΑΡΤΣΑΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 2.24.11
84 78 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Παναγιώτης 2.24.42
85 79 ΔΡΟΣΟΣ Δρόσος 2.25.10
86 80 ΣΚΟΥΛΑΣ Ιασονας 2.26.38
87 81 ΚΑΛΤΣΑΣ Χρήστος 2.26.44
88 82 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ Ιωάννης 2.27.00
89 7 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Άννα-Μαρία 2.27.12
90 83 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Βασίλειος 2.28.14
91 84 ΜΑΡΤΙΔΗΣ Γεώργιος 2.29.10
92 85 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Αθανάσιος 2.29.26
93 86 ΚΡΑΛΛΗΣ Σωτήριος 2.30.20
94 8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Μυρσίνη 2.31.08
95 87 ΣΑΜΠΡΗΣ Νικόλαος 2.31.09
96 88 ΚΩΣΤΕΛΙΔΗΣ Χρήστος 2.31.30
97 89 ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ Αλέξανδρος 2.34.46
98 90 ΠΑΠΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 2.34.59
99 91 ΙΑΝ Κιχοο 2.36.53
100 92 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ Γεώργιος 2.41.00
101 93 ΜΑΛΑΜΙΔΗΣ Αθανάσιος 2.41.01
102 9 ΠΑΡΑΣΧΑΚΗ Δάφνη 2.41.02
103 94 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Ευάγγελος 2.41.15
104 95 ΚΟΥΝΗΣ Σταύρος 2.42.20
105 96 ΜΑΡΚΟΥΛΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.43.00
106 97 ΤΣΟΛΑΚΗΣ Δημήτριος 2.44.30
107 98 ΜΗΤΣΙΟΥ Νικόλαος 2.45.15
108 99 ΜΟΥΛΑΣ Χρήστος 2.48.56
109 100 ΣΤΑΜΑΤΗΣ Άγγελος 2.51.16
110 10 ΜΩΥΣΙΔΟΥ Δέσποινα 2.51.17
111 101 ΚΟΥΣΙΝΑΣ Δημήτριος 2.52.26
112 102 ΓΚΟΥΛΙΧΑΡΙ Μαριγλεν  2.53.23
113 11 ΔΕΛΗ Μαγδαληνή 2.54.17
114 103 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.54.18
115 104 ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Αριστομένης 2.54.19
116 105 ΜΗΤΣΟΓΛΟΥ Βασίλειος 2.55.10
117 106 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Χρήστος 2.58.01
118 107 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 2.58.02
119 108 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 2.58.03
120 109 ΚΟΚΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ανδρέας 2.58.27
121 110 ΓΙΑΧΟΥΣΤΙΔΗΣ Σπυρίδων 2.58.35
122 12 ΧΤΕΝΑ Αρια 3.01.34
123 111 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Αθανάσιος 3.09.48
124 13 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Ευστρατία 3.11.13
125 112 ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος DNS
126 112 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Γεώργιος DNF
127 112 ΠΟΛΟΛΟΣ Νικόλαος DNF
128 14 ΚΑΛΝΔΗΛΟΓΙΑΝΑΚΗ Βενετία DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!