Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Μονοπάτι Παρνασσού, 29/03/2009
Απόσταση: 25.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1200 μ.
Πόντοι: 37
Δείκτης ανάβασης: 48
Συμμετέχοντες: 150
Τερματίσαντες: 150 (100%)
Μέση Επίδοση: 3.25.37
Τοποθεσία: Αμφίκλεια
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://dionysosamfiklias.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 2.12.59
2 2 ΚΑΡΛΟΣ Κυριάκος 2.20.19
3 3 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Ιωάννης 2.21.46
4 4 FIJNAUT Stan 2.26.03
5 5 MATRAS Slawomir 2.28.08
6 6 ΤΣΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.28.53
7 7 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Ζαφείριος 2.32.42
8 8 GODSON Lloyd 2.34.21
9 9 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 2.36.23
10 10 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Λεωνίδας 2.37.41
11 11 ΜΠΑΦΙΤΗΣ Παναγιώτης 2.38.05
12 12 ΜΠΕΖΑΣ Δημήτριος 2.40.00
13 13 ΓΚΑΝΑΣΟΥΛΗΣ Ιωάννης 2.43.35
14 14 ΒΑΛΒΗΣ Λεωνίδας 2.44.02
15 15 ΣΑΚΚΑΣ Ηρακλής 2.45.57
16 16 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γεώργιος 2.46.22
17 17 ΑΒΟΥΡΗΣ Ιωάννης 2.46.59
18 18 ΔΑΝΑΣΚΟΣ Κωνσταντίνος 2.47.28
19 19 ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ Χρήστος 2.47.55
20 20 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης 2.48.52
21 21 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος 2.48.54
22 1 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αμαλία 2.50.13
23 1 ΔΟΜΒΡΟΥ Ανδριανή 2.50.13
24 22 ΧΟΥΜΑΣ Κωνσταντίνος 2.50.22
25 23 ΚΑΜΑΡΙΩΤΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.50.30
26 24 ΤΣΟΥΜΠΕΛΗΣ Γεώργιος 2.51.38
27 25 ΚΑΣΚΑΟΥΤΗΣ Δημοσθένης 2.51.48
28 25 ΜΠΑΝΤΗΣ Παύλος 2.51.48
29 27 ΓΡΗΓΟΡΗΣ Γεώργιος 2.52.11
30 28 ΚΑΠΟΥΛΑΣ Δημήτριος 2.52.20
31 29 ΒΥΖΑΡΕΛΗΣ Απόστολος 2.53.10
32 30 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 2.54.39
33 31 ΚΑΓΙΑΥΤΑΚΗΣ Ιωάννης 2.54.46
34 32 ΣΚΟΠΑΣ Αθανάσιος 2.55.16
35 33 ΚΟΤΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 2.56.07
36 34 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος 2.56.21
37 35 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ευστάθιος 2.56.23
38 36 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Γεώργιος 2.56.35
39 37 ΔΟΥΖΙΝΑΣ Νικόλαος 2.57.04
40 38 ΜΠΑΚΑΣ Θεόδωρος 2.57.08
41 39 ΝΟΥΛΑΣ Γεώργιος 2.58.11
42 40 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 2.58.19
43 41 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Χαλέντ 2.58.33
44 41 ΜΑΡΚΟΖΑΝΕΣ Σπυρίδων 2.58.33
45 43 ΡΟΥΜΠΟΣ Κωνσταντίνος 3.01.28
46 44 ΨΩΜΑΔΑΚΗΣ Αιγεύς 3.01.46
47 45 ΚΑΡΕΛΑΣ Αθανάσιος 3.02.52
48 46 ΖΑΝΑΣ Νικόλαος 3.03.40
49 47 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Χαράλαμπος 3.04.36
50 48 ΝΑΤΣΙΟΣ Ανδρέας 3.04.55
51 49 ΜΠΙΛΛΗΣ Δημήτριος 3.05.01
52 50 ΦΙΝΕΣ Αθανάσιος 3.07.11
53 51 ΜΑΛΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημοσθένης 3.08.20
54 52 ΚΩΣΤΑΡΑΣ Μιχαήλ 3.09.35
55 53 ΚΟΥΤΣΙΟΥΜΠΑΣ Φώτιος 3.09.42
56 54 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Μιλτιάδης 3.12.44
57 54 ΜΠΑΛΑΝΟΣ Στέφανος 3.12.44
58 54 ΜΠΕΗΣ Νικόλαος 3.12.44
59 54 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.12.44
60 58 ΑΛΕΞΙΟΥ Αλέξανδρος 3.12.58
61 59 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Απόστολος 3.12.59
62 60 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ Εμμανουήλ 3.13.04
63 61 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ιωάννης 3.14.17
64 62 ΤΣΟΓΚΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 3.17.33
65 63 ΝΑΤΣΙΟΣ Γεώργιος 3.20.10
66 63 ΦΙΛΙΠΠΑΣ Ευστάθιος 3.20.10
67 65 ΠΑΖΑΡΑΣ Παναγιώτης 3.20.12
68 65 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Νικόλαος 3.20.12
69 67 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Αλέξιος 3.20.13
70 68 ΦΟΥΝΤΑΣ Βασίλειος 3.20.22
71 69 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 3.21.07
72 70 ΚΕΦΟΣ Ιωάννης 3.21.38
73 71 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 3.22.28
74 72 ΓΚΙΝΟΣΑΤΗΣ Αντώνιος 3.22.52
75 73 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Ιωάννης 3.22.55
76 74 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 3.24.13
77 75 ΓΙΑΤΙΛΗΣ Γρηγόριος 3.24.40
78 75 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ Νικόλαος 3.24.40
79 77 JODIE Gore 3.24.51
80 78 ΘΩΜΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 3.24.52
81 79 ΤΡΑΜΠΑΣ Αριστείδης 3.25.06
82 80 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Στέφανος 3.25.22
83 81 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ανδρέας 3.25.34
84 82 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 3.25.37
85 83 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Βασίλειος 3.27.22
86 84 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Γεώργιος 3.27.39
87 3 ΡΕΠΣΕΝΚΟ Λόρα 3.28.02
88 85 ΦΟΥΝΤΗΣ Παναγιώτης 3.28.04
89 85 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Παναγιώτης 3.28.04
90 87 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.28.54
91 88 ΣΠΥΡΑΤΟΣ Διονύσιος 3.29.19
92 89 ΜΠΑΚΑΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.31.00
93 90 ΒΑΛΣΑΜΟΣ Παναγιώτης 3.31.09
94 91 ΔΕΡΜΙΤΖΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.31.18
95 92 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος 3.32.45
96 93 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 3.33.12
97 94 ΜΠΑΤΖΙΤΕΓΟΣ Απόστολος 3.34.27
98 94 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Ευάγγελος 3.34.27
99 96 ΣΟΥΜΑΣ Γεώργιος 3.35.47
100 97 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Θωμάς 3.40.12
101 98 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 3.41.49
102 99 ΓΟΥΔΕΛΗΣ Παναγιώτης 3.43.26
103 4 ΚΑΤΣΑΡΟΥ Μαργαρίτα 3.43.26
104 100 ΣΑΠΟΥΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.43.52
105 101 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Σπυρίδων 3.45.14
106 102 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Δημήτριος 3.46.23
107 5 ΚΑΝΤΖΟΥ Γεωργία 3.47.00
108 103 ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ Τηλέμαχος 3.47.00
109 103 ΓΚΕΝΕΡΑΛΗΣ Ιωάννης 3.47.00
110 105 ΚΑΝΤΖΑΡΗΣ Βασίλειος 3.48.32
111 106 ΦΑΣΟΥΛΑΣ Αντώνιος 3.48.49
112 107 ΚΟΦΙΝΑΣ Μιχαήλ 3.49.21
113 107 ΧΑΤΖΗΑΡΓΗΡΙΟΥ Γεώργιος 3.49.21
114 109 ΣΥΛΛΑΙΟΣ Παναγιώτης 3.49.41
115 110 ΖΕΡΒΑΣ Γεώργιος 3.49.58
116 111 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗΣ Ελευθέριος 3.51.01
117 112 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος 3.52.06
118 113 ΑΝΕΖΥΡΗΣ Δημήτριος 3.52.53
119 114 ΣΚΑΝΔΑΡΑΣ Ιωάννης 3.53.25
120 115 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Πέτρος 3.53.50
121 115 ΛΑΜΠΡΗΣ Αριστοτέλης 3.53.50
122 117 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Αντώνιος 3.53.57
123 6 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ Αικατερίνη 3.55.56
124 118 ΜΑΝΑΤΟΣ Ευστάθιος 3.59.54
125 119 ΚΑΡΑΠΑΤΗΣ Κωνσταντίνος 4.01.28
126 120 ΧΡΗΣΤΟΥ Στυλιανός 4.03.42
127 120 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ Δημήτριος 4.03.42
128 120 ΒΛΑΧΟΣ Ιωάννης 4.03.42
129 123 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Αλκιβιάδης 4.05.00
130 7 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ Κωνσταντίνα 4.05.36
131 124 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 4.08.55
132 125 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 4.10.56
133 126 ΚΑΦΚΑΛΕΤΣΗΣ Βασίλειος 4.14.55
134 127 ΑΘΗΝΑΙΟΣ Αργύριος 4.15.11
135 128 ΠΟΘΗΤΟΣ Ιωάννης 4.16.00
136 129 ΜΗΤΡΟΥΣΙΑΣ Χριστόδουλος 4.16.58
137 130 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Απόστολος 4.17.00
138 8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Έλεν 4.17.00
139 9 ΚΥΡΙΑΝΟΥ Αμαλία 4.22.06
140 131 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Ελευθέριος 4.22.21
141 132 ΦΡΑΤΖΙΑΚΟΜΟ Σίμος 4.27.23
142 133 ΨΑΡΡΟΣ Επαμεινώνδας 4.29.51
143 134 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Μεθόδιος 4.29.52
144 135 ΤΣΙΑΧΡΗΣ Αλέξανδρος 4.37.10
145 135 ΜΠΑΚΑΣ Χρήστος 4.37.10
146 137 ΣΑΡΜΟΥΣΑΚΗΣ Γεώργιος 4.37.38
147 138 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Αναστάσιος 4.39.09
148 139 ΓΑΤΣΗΣ Νικόλαος 4.42.20
149 10 ΚΙΚΚΑ Άννα 4.42.48
150 11 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα 4.57.00

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@XTERRAplanet Short Track Czech Republic on Saturday and Sunday, August 13-14 - Read more at:… https://t.co/z7TJrRIP54
The charge of the thousand in Stralivigno 2022: https://t.co/iOy4ic4czY #trailrunning #Stralivignio https://t.co/trAdgIerOY
Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy: https://t.co/Di3NpNnqBY #outdoor #climbing #trekking #camp… https://t.co/Cc9pxQv5Ec
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Θρίαμβος της Κένυας στο Sierre – Zinal 2022 με νίκες του Mark Kangogo και της Esther Chesang!

Η C.A.M.P. χορηγός του Arc’teryx Alpine Academy!

Salewa Olympus Mythical Τrail, η απόλυτη περιπέτεια!

Olympus Ultra 2022: Ανακαλύπτοντας την ομορφιά της βόρειας πλευράς του Ολύμπου

Kilian Jornet και Courtney Dauwalter νικητές στο Hardrock 100 με εκπληκτικά ρεκόρ διαδρομής!

5Hours - Αγώνας αφιερωμένος στη μνήμη του Θεοφάνη- Ερμή Θεοχαρόπουλου...

BADWATER 135 - Ένας αγώνας για λίγους στη Κοιλάδα του Θανάτου, φέτος και με ελληνική συμμετοχή!

Φορητή ενέργεια από την Nitecore: Power Station NES1200 και ηλιακό πάνελ FSP100!

Μπατόν ορεινού τρεξίματος & πεζοπορίας C.A.M.P.

La Sportiva Akasha II: Το δημοφιλές μοντέλο της Ιταλικής εταιρείας επιστρέφει βελτιωμένο!

Στην εξαιρετική 15η θέση και 2ος στην κατηγορία του ο Κώστας Παραδεισόπουλος στο Marathon du Mont Blanc!

Zach Miller: Kατάθεση ψυχής, σε μια μεγάλη επιστροφή ενός κορυφαίου αθλητή!