Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Virgin Forest Ultra Trail, 08/10/2021
Απόσταση: 162.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 6889 μ.
Πόντοι: 230.89
Δείκτης ανάβασης: 42.5
Συμμετέχοντες: 68
Τερματίσαντες: 35 (51.5%)
Μέση Επίδοση: 33.01.46
Τοποθεσία: Παρανέστι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.paranestivft.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΦΟΛΤΟΠΟΥΛΟΣ Μωυσής 24.21.18
2 2 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Αλέξανδρος 25.28.10
3 3 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ Νικόλαος 26.13.22
4 1 NIKOLOVA Mariya 27.38.59
5 4 ATANASOV Konstantin 27.39.06
6 5 ΛΑΜΠΡΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 27.39.13
7 6 ΤΖΟΥΡΕΛΑΣ Κωνσταντίνος 28.02.02
8 7 NIEDZIELSKI Robert 28.48.24
9 2 ΣΗΜΑΝΤΡΑΚΟΥ Δέσποινα 28.54.41
10 8 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Διονύσιος 29.49.17
11 9 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος 30.10.13
12 10 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Ιωάννης 30.40.18
13 11 ΣΩΤΗΡΤΣΗΣ Χρήστος 30.48.59
14 12 ΜΑΓΓΟΣ Κωνσταντίνος 31.02.49
15 13 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ Παντελής 31.35.26
16 14 ΤΣΑΚΙΛΤΖΙΔΗΣ Κυριάκος 31.39.03
17 3 ΧΑΙΡΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 31.39.07
18 4 ΓΑΛΕΡΑΚΗ Ελένη 32.29.22
19 15 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 32.45.12
20 16 ΠΛΙΟΥΓΟΥΡΙΔΗΣ Αναστάσιος 33.45.08
21 17 ΒΟΥΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 34.01.07
22 18 ΚΑΛΕΒΕΑΣ Γεώργιος 34.07.27
23 19 TRAYKOV Andrey 34.10.19
24 20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗΣ Άγγελος 34.32.11
25 21 ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ Βασίλειος 34.37.07
26 22 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Βασίλειος 35.20.15
27 23 ΒΑΡΔΑΣ Ιωάννης 38.13.14
28 24 ΦΚΙΑΡΑΣ Ιωάννης 38.13.29
29 25 ΛΕΙΒΑΔΙΩΤΗΣ Σπυρίδων 39.58.53
30 26 ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ Σάββας 40.00.19
31 27 ΒΑΡΑΔΑΣ Ηλίας 40.08.04
32 28 ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ Δημήτριος 40.09.16
33 29 ΚΟΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής 40.09.19
34 30 ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ Ιωάννης 40.09.32
35 31 ΓΟΓΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 41.01.13
36 32 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος DNF
37 32 ΣΥΡΑΚΗΣ Δημήτριος DNF
38 32 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος DNF
39 32 ΠΡΑΣΙΝΗΣ Ιωάννης DNF
40 32 ΤΣΕΠΕΣΙΔΗΣ Ιορδάνης DNF
41 32 ΣΟΥΣΑΜΑΣ Γεώργιος DNF
42 32 ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ Κωνσταντίνος DNF
43 32 ΚΑΤΣΑΝΑΚΗΣ Αθανάσιος DNF
44 5 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ Αικατερίνη DNF
45 32 ΧΑΣΤΑΣ Γεώργιος DNF
46 32 ΤΣΟΥΜΟΣ Ζαχαρίας DNF
47 32 ΤΟΥΒΕΛΟΣ Χρήστος DNF
48 32 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης DNF
49 32 ΓΕΝΙΑΣ Ανδρέας DNF
50 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος DNF
51 32 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γεώργιος DNF
52 32 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ Λουκάς DNF
53 32 ΚΑΤΣΙΚΗΣ Αθανάσιος DNF
54 32 ΝΙΚΟΛΑΟΥ-ΠΙΝΔΑΣ Παναγιώτης DNF
55 32 ΛΕΟΥΤΣΑΚΟΣ Θεόδωρος DNF
56 32 ΣΙΔΕΡΗΣ Κωνσταντίνος DNF
57 32 ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Δαμιανός DNF
58 32 ΜΑΝΕΤΑΣ Βασίλειος DNF
59 32 ΜΗΤΣΑΚΗΣ Λουκάς DNF
60 32 ΝΙΚΟΥ Λεωνίδας DNF
61 32 ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΟΥ Ιορδάνης DNF
62 32 ΠΑΝΤΕΚΙΔΗΣ Βασίλειος DNF
63 32 ΔΕΪΜΕΖΗΣ Ανάργυρος DNF
64 32 ΣΤΡΑΓΑΛΑΣ Γεώργιος DNF
65 32 SNIHUR Volodymyr DNF
66 32 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Σαμουήλ DNF
67 5 ΦΥΚΙΑ Μαρούσα DNF
68 5 ΠΡΑΣΑΚΗ Ματίνα DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ