Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Frozen Peaks - Highland, 05/05/2019
Απόσταση: 93.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 4700 μ.
Πόντοι: 140
Δείκτης ανάβασης: 50.5
Συμμετέχοντες:
Τερματίσαντες: (NAN%)
Μέση Επίδοση:
Τοποθεσία: Νευροκόπι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΛΕΖΠΟΥΡΙΔΗΣ Θεοχάρης 12.35.00
2 2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΗΣ Δημήτριος 12.40.00
3 3 ΝΑΟΥΜ Βασίλειος 13.04.00
4 3 ΠΥΡΓΕΛΗΣ Ιωάννης 13.04.00
5 5 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ Παναγιώτης 13.20.00
6 5 ΜΑΝΙΑΤΗΣ Ιωάννης 13.20.00
7 7 ΛΑΜΠΑΚΗΣ Γρηγόριος 13.24.00
8 8 ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΗΣ Δημήτριος 13.33.00
9 9 ΓΚΡΟΖΟΣ Ηλίας 14.03.00
10 10 ΜΠΑΛΚΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 14.26.00
11 11 ΓΚΟΛΕΣ Παναγιώτης 15.06.00
12 12 ΜΩΡΑΪΤΗΣ Δημήτριος 15.21.00
13 13 ΤΣΑΟΥΣΗΣ Βασίλειος 15.30.00
14 14 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Ιωάννης 15.33.00
15 15 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Παράσχος 15.38.00
16 15 ΒΑΣΛΗΣ Νικόλαος 15.38.00
17 17 ΔΑΛΑΚΙΟΥΡΗΣ Γεώργιος 16.50.00
18 17 ΚΟΥΤΡΟΥΠΗΣ Βασίλειος 16.50.00
19 19 ΜΕΛΑΔΕΝΙΟΣ Παντελής 17.22.00
20 20 GAXHA Alfred 17.33.00
21 20 GAXHA Gezim 17.33.00
22 22 ΚΟΥΣΤΕΝΗΣ Ιωάννης 18.11.00
23 22 ΠΑΡΤΣΙΝΕΒΕΛΟΣ Γεώργιος 18.11.00
24 24 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ Ελευθέριος 18.38.00
25 24 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Απόστολος 18.38.00
26 24 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Ελευθέριος 18.38.00
27 27 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ 19.24.00
28 27 ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ Γεώργιος 19.24.00
29 29 ΟΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ Ελευθέριος 20.23.00
30 29 ΚΟΥΡΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Παντελής 20.23.00
31 31 ΜΟΣΧΟΝΑΣ Αλκιβιάδης 20.33.00
32 32 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ Ηρακλής 20.50.00
33 33 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ Ευθύμιος 21.12.00
34 34 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Κωνσταντίνος 21.18.00
35 34 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Ιωάννης 21.18.00
36 36 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ Ανδρέας 21.30.00
37 37 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Ηλίας 21.42.00
38 38 ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ Ηλίας 22.00.00
39 39 ΛΥΚΟΥΔΗΣ Σπυρίδων 22.08.00
40 39 ΚΟΥΜΕΡΤΑΣ Λουκάς 22.08.00
41 41 ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ Αναστάσιος 22.09.00
42 42 ΔΑΝΙΗΛ Μιλτιάδης 22.13.00
43 42 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μιχαήλ 22.13.00
44 1 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ Μαρία 22.16.00
45 44 ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 22.37.00
46 2 ΦΕΤΑΛΙΔΟΥ Αικατερίνη 22.40.00
47 45 ΚΟΚΚΙΝΗΣ Παντελής 22.47.00
48 3 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ Αναστασία 22.53.00
49 4 ΜΠΟΥΚΑ Σπυριδούλα 23.12.00
50 46 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος DNF
51 46 ΒΛΑΧΟΣ Ανέστης DNF
52 46 ΔΕΪΡΜΕΝΤΖΙΔΗΣ Ηρακλής DNF
53 46 ΒΡΑΧΙΟΛΟΓΛΟΥ Γεώργιος DNF
54 46 ΚΡΑΣΤΟΥΔΗΣ Θεόδωρος DNF
55 46 ΚΑΡΑΓΚΙΑΟΥΡΙΔΗΣ Γεώργιος DNF
56 46 ΣΙΔΕΡΑΣ Χρήστος DNF
57 46 ΜΟΤΣΑΝΟΣ Ηλίας DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ