Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Αρμα Πάρνηθας - 10K, 14/10/2018
Απόσταση: 10.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 300 μ.
Πόντοι: 13
Δείκτης ανάβασης: 30
Συμμετέχοντες: 88
Τερματίσαντες: 87 (98.9%)
Μέση Επίδοση: 1.12.41
Τοποθεσία: Πάρνηθα
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.eposfilis.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΑΜΛΙΔΗΣ Γεώργιος 0.49.38
2 2 ΕΞΑΡΧΟΣ Βασίλειος 0.49.48
3 3 ΤΡΕΚΛΗΣ Γεώργιος 0.51.45
4 4 ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ Κωνσταντίνος 0.52.10
5 5 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ Απόστολος 0.54.57
6 6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ιωάννης 0.55.24
7 7 ΠΑΣΧΑΛΙΑΣ Ιωάννης 0.55.33
8 8 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 0.56.57
9 9 ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Ιωάννης 0.57.09
10 10 ΚΑΠΡΑΛΟΣ Σπυρίδων 0.57.13
11 11 ΜΑΡΤΑΚΗΣ Ιωάννης 0.57.56
12 12 ΖΑΓΟΥΡΙΑΝΟΣ Γεώργιος 0.58.26
13 13 ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ Γεώργιος 0.59.00
14 14 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ Αφεντούλης 0.59.02
15 15 ΜΗΛΙΔΗΣ Άλκης 0.59.20
16 16 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ Δημήτριος 0.59.23
17 17 ΘΕΟΧΑΡΗΣ Χρήστος 1.00.09
18 18 ΛΑΪΒΕΡΑΣ Ιωάννης 1.01.39
19 19 ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ Γεώργιος 1.01.43
20 20 ΣΤΟΥΡΝΑΡΑΣ Αναστάσιος 1.02.24
21 21 ΠΑΠΠΑΣ Αλέξανδρος 1.03.09
22 22 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ Φώτιος 1.03.15
23 23 ΤΣΑΚΑΛΟΣ Ευστάθιος 1.03.41
24 24 ΤΣΙΛΕΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.03.53
25 25 ΣΟΒΟΛΟΣ Ιωάννης 1.03.58
26 26 ΣΠΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.04.12
27 27 ΚΑΛΛΑΡΑΣ Χαράλαμπος 1.04.21
28 1 ΣΠΥΡΟΥ Ελπίδα 1.04.31
29 28 ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ Ιπποκράτης 1.04.59
30 29 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ Νικόλαος 1.05.20
31 2 ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ Ευγενία 1.05.37
32 30 ΑΣΗΜΑΚΗΣ Άγγελος 1.05.58
33 31 ΣΑΡΙΔΗΣ Εμμανουήλ 1.06.23
34 32 ΔΙΛΛΑΣ Θεόδωρος 1.07.16
35 33 ΣΑΜΟΥΡΗΣ Γεώργιος 1.07.18
36 34 ΚΡΟΥΣΚΑΣ Διονύσιος 1.07.44
37 35 ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ Ιωάννης 1.08.24
38 36 ΚΑΧΡΑΜΑΝΟΓΛΟΥ Χρήστος 1.08.34
39 37 ΠΟΥΝΤΖΑΣ Παναγιώτης 1.08.48
40 38 ΜΑΡΚΟΥ Χρήστος 1.09.07
41 39 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ Άγγελος 1.09.50
42 40 ΤΙΛΕΛΗΣ Παναγιώτης 1.10.09
43 41 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Κωνσταντίνος 1.10.10
44 42 ΤΣΙΡΟΣ Νικόλαος 1.10.20
45 43 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μαρίνος 1.10.34
46 3 ΚΟΥΡΟΥΒΑΝΗ Ευφροσύνη 1.11.07
47 44 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 1.11.10
48 45 ΚΑΡΑΖΑΧΟΣ Δημήτριος 1.12.03
49 4 ΠΑΝΤΖΑΛΗ Ιωάννα 1.12.19
50 5 ΣΤΡΑΤΙΚΗ Αναστασία 1.12.26
51 46 ΚΑΜΠΙΡΕΛΛΗΣ Ευστράτιος 1.12.48
52 6 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 1.13.03
53 47 ΠΑΠΑΚΑΛΟΔΟΥΚΑΣ Ηλίας 1.13.21
54 48 ΚΑΡΟΚΗΣ Ηλίας 1.13.52
55 49 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημήτριος 1.14.49
56 50 ΜΠΟΥΝΤΟΛΟΣ Κωνσταντίνος 1.15.16
57 51 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 1.15.17
58 52 ΝΟΥΤΣΟΣ Κωνσταντίνος 1.15.18
59 53 ΑΝΔΡΙΚΟΥ Θεόδωρος 1.15.22
60 7 ΒΑΡΟΥΧΑΚΗ Ασπασία 1.15.31
61 54 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.15.38
62 55 ΔΙΑΛΥΝΑΣ Γεώργιος 1.16.01
63 8 ΔΑΜΑΣΚΟΠΟΥΛΟΥ Ελισσάβετ 1.16.05
64 9 ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ Σεβηρα 1.18.27
65 10 ΡΗΓΑ Μαρία 1.18.43
66 56 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Φίλιππος 1.18.43
67 11 ΤΡΙΧΙΑ Σπυριδούλα 1.21.31
68 57 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημήτριος 1.21.32
69 58 ΣΑΒΒΑΣ Στυλιανός 1.22.24
70 59 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 1.22.38
71 60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Θρασύβουλος 1.23.26
72 61 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.24.35
73 62 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Νικόλαος 1.25.06
74 63 ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ Ιάσων 1.26.52
75 12 ΘΕΟΧΑΡΗ Βαρβάρα 1.26.58
76 64 ΛΙΑΡΙΚΟΣ Βασίλειος 1.27.35
77 13 ΜΑΡΙΝΟΥ Παναγιώτα 1.30.32
78 65 ΣΕΡΓΙΑΝΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.30.34
79 65 ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.30.34
80 14 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ Όλγα 1.30.39
81 15 ΚΑΛΛΙΟΝΤΖΙΔΟΥ Ευριδίκη 1.33.24
82 67 ΣΟΡΩΤΟΣ Ευάγγελος 1.34.40
83 16 ΚΕΦΑΛΑ Χριστιάνα 1.46.12
84 17 ΠΡΟΥΝΤΖΟΥ Λωρα 1.46.13
85 18 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Σοφία 1.46.56
86 68 ΛΙΝΑΡΔΟΥ Αικατερίνη 1.49.26
87 19 ΙΣΠΑΧΑΝΙΔΟΥ Κυριακή 2.07.18
88 69 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος DNF

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ