Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Psiloritis Race, 03/06/2018
Απόσταση: 35.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1654 μ.
Πόντοι: 51.54
Δείκτης ανάβασης: 47.3
Συμμετέχοντες: 64
Τερματίσαντες: 64 (100%)
Μέση Επίδοση: 5.35.08
Τοποθεσία: Ρέθυμνο
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.psiloritisrace.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 USHAROV Dmitrii 4.01.00
2 2 ΛΟΥΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 4.13.00
3 2 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ Αυγουστίνος 4.13.00
4 4 ΛΑΧΝΙΔΑΚΗΣ Δημήτριος 4.16.06
5 5 ΣΙΝΑΝΗΣ Νεκτάριος 4.18.02
6 6 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Ιωάννης 4.18.27
7 7 VIDEMSEK Bostjan 4.19.53
8 8 ΛΑΒΒΑΣ Ευάγγελος 4.21.44
9 9 ΠΛΟΚΑΣ Σωτήριος 4.33.24
10 10 ΤΖΙΤΖΙΚΑΣ Εμμανουήλ 4.43.55
11 11 ΚΟΥΝΤΟΥΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 4.45.40
12 12 ΠΕΝΤΑΓΙΩΤΗΣ Ιωάννης 4.46.39
13 13 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 4.48.32
14 14 ROUX Frederic 4.48.49
15 15 SMITH Richard 4.50.00
16 16 KOKKONEN Jarno 4.53.45
17 17 ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗΣ Ιωάννης 4.54.27
18 18 LARSSON Pontus 4.55.38
19 19 ΘΩΜΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης 4.56.01
20 19 ΦΩΤΟΣ Κωνσταντίνος 4.56.01
21 21 BARANOV Vladimir 4.56.33
22 22 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Ανδρέας 4.57.48
23 23 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Γεώργιος 4.58.32
24 24 VAN DEN BROECK Raphael 4.59.08
25 25 ΠΑΠΠΑΣ Ευστάθιος 5.10.26
26 26 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ Αντώνιος 5.10.35
27 27 ΜΑΡΚΑΚΗΣ Διονύσιος 5.16.15
28 28 BURNES Adam 5.17.43
29 1 ΑΓΓΕΛΗ Αρετή 5.18.09
30 29 MONTIGNY Jean 5.18.58
31 30 PRAEFKE Frank 5.19.09
32 31 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ανδρέας 5.20.48
33 32 BARENDSE Harry 5.27.44
34 33 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Παύλος 5.28.32
35 34 ΦΡΑΓΓΕΔΑΚΗΣ Νικόλαος 5.28.34
36 2 PRIJATELJ - VIDEMSEK Maja 5.29.38
37 35 ΜΥΣΤΡΑΚΗΣ Ελευθέριος 5.29.42
38 36 ΠΑΤΟΥΝΑΣ Αλέξανδρος 5.30.28
39 37 ΣΠΙΤΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος 5.30.35
40 38 ΧΑΡΟΥΣΗΣ Γεώργιος 5.30.58
41 3 FIQIRETE Beti 5.40.08
42 39 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 5.40.11
43 40 ΧΑΤΖΗΦΩΤΗΣ Σπυρίδων 5.41.30
44 41 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 5.45.28
45 42 SMEDBERG Fredrik 5.51.36
46 43 ΦΩΤΑΚΗΣ Ιωάννης 5.53.07
47 44 ΜΙΧΑΛΑΣ Κωνσταντίνος 5.57.07
48 45 ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ Εμμανουήλ 6.09.28
49 46 ΚΑΖΙΑΝΗΣ Φώτιος 6.09.41
50 47 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Εμμανουήλ 6.19.45
51 48 ΡΟΓΚΑΚΟΣ Χρήστος 6.24.13
52 49 ΛΟΥΠΑΚΗΣ Μιλτιάδης 6.24.26
53 50 DESMOND Oliver 6.27.16
54 4 USHAROVA Anna 6.31.22
55 5 DELGADO ORTIZ Silvia 6.33.00
56 6 BRENNECKE Christine 6.35.50
57 7 WOZNY Marta 6.47.50
58 51 WOZNY Wojciech 6.47.50
59 8 SMEDBERG Christina 7.26.33
60 8 LARSSON Pernilla 7.26.33
61 52 BARCHIESI Ivo 7.26.36
62 53 ΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Γεώργιος 7.59.27
63 54 ΒΡΑΒΟΡΙΤΗΣ Ιωάννης 8.32.40
64 55 ΜOUKARZEL Badih 9.02.10

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ