Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Τσούρχλειος Δρόμος, 25/04/2010
Απόσταση: 15.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 500 μ.
Πόντοι: 20
Δείκτης ανάβασης: 33.3
Συμμετέχοντες: 127
Τερματίσαντες: 127 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.26.16
Τοποθεσία: Γρεβενά
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΣ Αντώνιος 1.33.53
2 2 ΒΑΓΓΕΛΗΣ Βασίλειος 1.38.26
3 1 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 1.39.03
4 3 ΦΙΛΗΜΕΓΚΑΣ Γεώργιος 1.40.32
5 3 ΜΠΑΡΤΖΙΩΚΑΣ Ευάγγελος 1.40.32
6 5 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Τηλέμαχος 1.42.03
7 6 ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 1.42.19
8 7 ΠΑΤΟΥΛΙΔΗΣ Πέτρος 1.43.02
9 8 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ Κωνσταντίνος 1.43.18
10 9 ΝΑΚΑΣ Αθανάσιος 1.43.58
11 10 ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ Πολύκαρπος 1.45.41
12 11 ΝΤΑΓΚΑΣ Παναγιώτης 1.46.27
13 12 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Γεώργιος 1.47.29
14 13 ΤΣΙΡΩΝΗΣ Κωνσταντίνος 1.48.40
15 14 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.49.06
16 15 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ Γεώργιος 1.50.02
17 16 ΜΑΝΔΡΕΛΑΣ Χαρίσιος 1.51.47
18 17 ΚΟΥΦΟΣ Αντώνιος 1.52.09
19 18 ΤΖΟΥΤΖΟΥΜΗΤΡΟΣ Ιωάννης 1.52.44
20 19 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Δημήτριος 1.53.01
21 20 ΕΥΘΥΜΙΟΥ Σπυρίδων 1.53.02
22 21 ΚΟΡΑΒΟΣ Αχιλλέας 1.53.24
23 22 ΚΙΛΗΣ Κυριάκος 1.54.08
24 22 ΔΑΝΙΗΛΙΔΗΣ Αθανάσιος 1.54.08
25 24 ΓΡΑΜΜΑΤΟΣΗΣ Γεώργιος 1.54.14
26 25 ΝΤΕΜΚΑΣ Γεώργιος 1.56.15
27 26 ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ Νικόλαος 1.57.12
28 27 ΣΙΑΜΟΓΛΟΥ Αλέξανδρος 1.57.45
29 28 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σάββας 1.58.13
30 28 ΤΣΟΥΚΑΣ Ευάγγελος 1.58.13
31 30 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Στέφανος 1.58.55
32 31 ΣΑΡΗΜΑΝΩΛΗΣ Συμεών 1.58.57
33 32 ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ Παναγιώτης 2.00.15
34 33 ΔΑΔΑΜΗΣ Αστέριος 2.00.18
35 34 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Νικόλαος 2.00.32
36 35 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.02.13
37 35 ΤΣΑΚΣΤΑΡΑΣ Δημήτριος 2.02.13
38 37 ΚΟΥΦΟΣ Αθανάσιος 2.02.55
39 38 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.02.57
40 38 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Μηνας 2.02.57
41 2 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ζωή 2.04.06
42 40 ΚΑΤΣΑΡΑΣ Χρήστος 2.04.34
43 41 ΡΑΔΟΣ Αναστάσιος 2.07.37
44 42 ΤΣΑΚΙΡΙΔΗΣ Βασίλειος 2.08.32
45 42 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.08.32
46 44 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Χαράλαμπος 2.08.38
47 45 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.08.58
48 45 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Θεόδωρος 2.08.58
49 47 ΚΑΡΑΣΑΡΛΙΔΗΣ Παύλος 2.09.09
50 48 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Νικόλαος 2.09.17
51 49 ΓΚΕΚΑΣ Αθανάσιος 2.09.37
52 50 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.10.20
53 51 ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Δημήτριος 2.10.24
54 52 ΘΕΜΕΛΗΣ Γεώργιος 2.10.30
55 52 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Βασίλειος 2.10.30
56 54 ΜΠΟΥΡΤΣΟΣ Αθανάσιος 2.11.45
57 54 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Δημήτριος 2.11.45
58 56 ΘΩΙΔΗΣ Γεώργιος 2.12.38
59 57 ΜΑΛΙΑΓΚΑΣ Αθανάσιος 2.13.10
60 58 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Χαράλαμπος 2.14.37
61 59 ΚΑΡΑΠΟΝΑΡΛΙΔΗΣ Ευτύχιος 2.14.54
62 59 ΖΟΥΓΡΑΣ Διονύσιος 2.14.54
63 61 ΤΡΑΠΕΖΑΣ Δημήτριος 2.15.16
64 61 ΜΥΣΤΡΙΔΗΣ Χρήστος 2.15.16
65 63 ΑΚΡΙΒΟΣ Χρήστος 2.15.29
66 64 ΒΑΡΒΕΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.15.42
67 3 ΣΕΡΙΦΗ Σοφια 2.16.06
68 65 ΓΩΓΟΣ Ηλίας 2.16.06
69 4 ΜΑΤΘΑΙΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 2.16.15
70 66 ΤΣΑΡΤΣΑΝΗΣ Δημήτριος 2.16.17
71 67 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.17.45
72 68 ΔΡΟΣΟΣ Γεώργιος 2.18.08
73 69 ΦΙΛΚΑΣ Φίλιππος 2.20.54
74 70 ΤΖΟΥΜΑΚΑΣ Γρηγόριος 2.22.02
75 71 ΤΣΟΥΛΗΣ Στυλιανός 2.24.03
76 72 ΑΔΑΜΟΣ Αιμίλιος 2.24.27
77 73 ΚΟΥΚΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος 2.25.57
78 74 ΚΑΡΑΤΖΕΤΖΟΣ Άρης 2.27.50
79 75 ΔΡΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης 2.28.16
80 5 ΔΡΟΥΔΑΚΗ Χρυσούλα 2.28.16
81 76 ΣΤΑΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.30.53
82 77 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Χριστόφορος 2.31.31
83 78 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Μιχαήλ 2.32.20
84 79 ΣΙΟΛΙΟΣ Δημήτριος 2.32.43
85 80 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.37.09
86 80 ΔΑΣΚΑΛΟΥΔΗΣ Αθανάσιος 2.37.09
87 6 ΤΣΑΜΟΥΡΗ Αικατερίνη 2.37.09
88 7 ΤΑΣΙΩΝΗ Βασιλική 2.37.54
89 8 ΚΟΥΚΟΥΛΑ Μαργαρίτα 2.38.01
90 82 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.38.04
91 9 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ Αναστασία 2.40.29
92 83 ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Κωνσταντίνος 2.41.15
93 10 ΓΚΑΝΤΣΙΔΟΥ Θεοδώρα 2.41.15
94 84 ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 2.42.21
95 85 ΓΚΟΥΒΑΣ Μιλτιάδης 2.42.37
96 86 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Θεόδωρος 2.48.27
97 87 ΣΙΩΝΗΣ Γρηγόριος 2.48.29
98 11 ΚΙΟΣΣΕ Στεργιανή 2.54.34
99 88 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 2.54.47
100 12 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ Ευφροσύνη 2.55.54
101 89 ΣΟΥΛΑΣ Δημήτριος 2.55.54
102 90 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Χαράλαμπος 2.58.12
103 13 ΚΑΤΣΟΥΛΗ Αθηνά 2.59.40
104 14 ΠΟΛΑΤΙΔΟΥ Παναγιώτα 3.00.47
105 15 ΤΣΑΚΤΣΙΡΑ Παρασκευή 3.05.34
106 16 ΖΑΜΠΕΤΟΓΛΟΥ Άννα 3.09.09
107 91 ΠΑΡΜΑΚΗΣ Μιχαήλ 3.11.00
108 92 ΚΑΛΔΕΛΛΗΣ Παναγιώτης 3.12.37
109 17 ΠΑΤΟΥΡΑ Ευφροσύνη 3.12.37
110 93 ΤΖΙΛΙΝΗΣ Ζήσης 3.12.38
111 93 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 3.12.38
112 95 ΝΤΑΓΚΟΝΙΚΟΣ Στέφανος 3.12.39
113 18 ΤΖΙΛΙΝΗ Ευφροσύνη 3.12.39
114 19 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΟΥ Ελισσάβετ 3.14.01
115 96 ΣΑΡΑΝΤΗΣ Γεώργιος 3.23.17
116 20 ΠΑΣΤΟΥΡΜΑΤΖΗ Περιστέρα 3.23.18
117 20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Ερμιόνη 3.23.18
118 22 ΣΤΡΟΙΚΟΥ Αικατερίνη 3.25.29
119 22 ΔΡΟΣΟΥ Τατιανή 3.25.29
120 22 ΜΕΤΣΙΟΥ Μαρία 3.25.29
121 25 ΦΙΛΙΟΥ Άννα 3.33.54
122 25 ΜΠΑΤΣΗ Μαρία 3.33.54
123 97 ΜΠΟΤΣΚΑΡΗΣ Σπυρίδων 3.55.39
124 97 ΜΠΟΥΡΤΣΙΟΣ Σπυρίδων 3.55.39
125 27 ΧΑΤΖΗΖΗΣΗ Αλέξανδροςάνδρα 3.55.39
126 28 ΦΑΣΟΥΛΑ Ιωάννα 4.10.30
127 28 ΦΑΣΟΥΛΑ Άννα 4.10.30

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!