Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

The North Face Zagori MR 80K - TeRA, 23/07/2016
Απόσταση: 80.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 5380 μ.
Πόντοι: 133.8
Δείκτης ανάβασης: 67.3
Συμμετέχοντες: 219
Τερματίσαντες: 178 (81.3%)
Μέση Επίδοση: 16.06.47
Τοποθεσία: Ζαγόρι
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.zagorirace.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ Δημήτριος 9.24.22
2 2 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ Χαράλαμπος 9.31.52
3 3 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ Θεοφάνης 10.35.21
4 3 ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Ιωάννης 10.35.21
5 5 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 10.57.19
6 6 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 11.10.45
7 7 ΑΡΩΝΗΣ Πλάτων 11.20.36
8 8 ΓΟΥΝΑΡΗΣ Παναγιώτης 11.23.49
9 9 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 11.36.59
10 10 ΖΗΣΗΣ Θεόδωρος 11.46.46
11 1 CEKOSKA Katarzyna 11.49.06
12 11 ΜΙΧΟΣ Βασίλειος 11.49.55
13 12 ΛΙΟΝΤΟΣ Φώτιος 11.54.24
14 13 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 12.00.21
15 14 MATRAS Slawomir 12.06.18
16 15 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 12.23.01
17 16 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 12.23.05
18 17 ΤΣΑΝΤΟΣ Κωνσταντίνος 12.38.17
19 2 ΜΠΙΚΑ Δήμητρα 12.44.05
20 18 ROOZENDAAL Dennis 12.44.36
21 19 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ Δημήτριος 12.46.50
22 20 MIHAI Serban 12.46.56
23 21 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Δημήτριος 12.50.34
24 22 ΠΑΤΣΗΣ Ανδρέας 12.53.51
25 23 STEFAN Dan 13.00.50
26 23 ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Πέτρος 13.00.50
27 25 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 13.11.36
28 26 MOMIC Dusko 13.14.55
29 27 ΓΚΑΤΣΑΣ Κωνσταντίνος 13.18.21
30 28 ΖΑΚΥΝΘΙΝΑΚΗΣ Νικόλαος 13.21.09
31 29 ΚΑΛΠΑΚΗΣ Αναστάσιος 13.23.59
32 3 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ Σοφία 13.25.27
33 30 ΡΟΥΜΠΟΣ Χρίστος 13.26.45
34 31 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 13.27.23
35 32 ΛΑΜΠΑΚΗΣ Γρηγόριος 13.29.32
36 33 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Συμεών 13.35.06
37 34 ΠΟΛΥΖΟΣ Χαρίτων 13.37.16
38 35 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 13.38.15
39 36 ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ Χρήστος 13.44.21
40 37 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 13.46.12
41 38 ΚΑΡΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Εμμανουήλ 13.47.13
42 4 ΧΟΥΡΙΔΟΥ Ιωάννα 13.55.19
43 39 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 14.05.04
44 39 ΣΙΩΧΟΣ Βασίλειος 14.05.04
45 41 AFREDO-SOSA Oscar 14.06.40
46 42 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Γεώργιος 14.08.44
47 43 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευστράτιος 14.13.38
48 44 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ Ιωάννης 14.13.56
49 45 ΤΣΙΑΠΡΟΥΝΗΣ Βασίλειος 14.14.53
50 46 ΤΟΜΑΡΑΣ Αναστάσιος 14.19.49
51 47 ΓΟΥΒΑΪΛΗΣ Χρήστος 14.27.27
52 48 ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κωνσταντίνος 14.32.11
53 49 ΤΟΥΛΗΣ Παναγιώτης 14.34.51
54 50 ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ Κωνσταντίνος 14.34.52
55 5 DOKE Linda 14.37.54
56 51 DULEJAN Bojan 14.42.43
57 52 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος 14.45.15
58 53 ΜΕΜΟΣ Απόστολος 14.49.41
59 54 ΤΣΙΡΙΜΩΚΟΣ Φώτιος 14.49.42
60 55 ΛΑΦΑΤΖΗΣ Αλέξανδρος 14.56.28
61 6 ΣΒΕΝΤΖΟΥΡΗ Αρετή 15.00.25
62 56 ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 15.03.09
63 57 ΨΥΧΟΓΥΙΟΣ Ευάγγελος 15.05.25
64 58 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ Αλέξανδρος 15.05.40
65 59 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Αλέξιος 15.09.58
66 60 ΑΚΙΑΝΙΔΗΣ Βασίλειος 15.12.10
67 61 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 15.13.10
68 62 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ Κωνσταντίνος 15.17.25
69 62 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Συμεών 15.17.25
70 64 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 15.22.19
71 65 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 15.31.44
72 66 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Γρηγόριος 15.31.59
73 67 ΜΑΚΡΗΣ Ευάγγελος 15.35.53
74 68 ΧΑΣΚΗΣ Γεώργιος 15.37.20
75 7 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ Ελένη 15.37.43
76 69 ΙΑΤΡΟΥ Αλέξανδρος 15.39.41
77 70 ΣΤΑΘΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 15.42.03
78 71 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος 15.43.05
79 72 ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ Τριαντάφυλλος 15.43.06
80 73 ΣΑΞΙΩΝΗΣ Ιωάννης 15.44.20
81 74 ΠΕΝΤΑΣ Νικόλαος 15.45.12
82 75 ΚΑΝΝΗΣ Δημήτριος 15.45.14
83 8 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ Αλεξάνδρα 15.47.58
84 76 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Βασίλειος 15.51.49
85 77 ΚΥΡΙΑΚΟΥ Ορφέας 15.53.30
86 78 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Νικόλαος 15.55.07
87 9 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ Όλγα 15.56.32
88 79 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ Γεώργιος 16.05.57
89 80 ΒΙΑΣΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 16.18.59
90 81 ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ Νικόλαος 16.25.48
91 82 ΧΑΛΚΙΑΣ Στέφανος 16.27.46
92 83 ΔΑΝΑΣΚΟΣ Κωνσταντίνος 16.34.08
93 84 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 16.37.59
94 10 ΜΑΤΘΑΙΟΥ Αμαλία 16.38.00
95 85 SIMPSON David 16.38.44
96 86 ΚΟΥΡΤΗΣ Νικόλαος 16.40.11
97 87 ΚΝΟΥΝΗ Αγκόπ 16.42.33
98 88 ΜΠΡΟΚΟΣ Νικόλαος 16.50.14
99 89 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Περικλής 16.50.57
100 89 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Παναγιώτης 16.50.57
101 91 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 16.55.26
102 92 ΒΕΝΕΤΗΣ Αθανάσιος 17.00.23
103 93 ΒΑΡΑΔΑΣ Ηλίας 17.01.11
104 94 ΠΛΕΥΡΗΣ Ευάγγελος 17.04.42
105 95 ΠΑΣΠΑΡΑΚΗΣ Τίτος 17.06.57
106 96 ΛΕΩΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 17.06.58
107 97 ΜΠΟΥΡΑΖΑΝΗΣ Νεκτάριος 17.06.59
108 11 ΙΓΓΛΕΖΟΥ Ασημίνα 17.09.52
109 98 ΛΟΥΚΑΣ Διονύσιος 17.12.00
110 99 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ Αναστάσιος 17.15.34
111 100 ΠΟΥΛΗΣ Γεώργιος 17.17.30
112 101 ΠΕΠΠΑΣ Χαράλαμπος 17.22.31
113 101 ΜΑΝΤΗΣ Βασίλειος 17.22.31
114 103 ΕΥΑΓΓΕΛΑΤΟΣ Γεράσιμος 17.22.45
115 12 ΔΗΜΟΥ Δάφνη 17.26.25
116 104 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Σέργιος 17.31.32
117 105 ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Ιωάννης 17.31.55
118 106 ΣΑΛΒΑΝΟΣ Ιωάννης 17.32.40
119 107 ΑΓΚΟΤΑΚΗΣ Ιωάννης 17.32.45
120 108 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιορδάνης 17.35.24
121 109 ΜΟΤΣΑΝΟΣ Ηλίας 17.35.26
122 110 ΛΑΜΠΡΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 17.37.35
123 110 ΣΗΜΑΙΟΦΟΡΙΔΗΣ Γεώργιος 17.37.35
124 112 ΣΙΔΕΡΗΣ Στυλιανός 17.39.53
125 113 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 17.53.42
126 114 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Γεώργιος 18.01.25
127 115 ΣΤΑΥΡΟΥ Θρασύβουλος 18.01.26
128 116 ΑΡΜΕΝΗΣ Ιωάννης 18.08.33
129 117 ΤΣΑΓΚΕΡΑΣ Γεώργιος 18.10.43
130 118 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ Δημήτριος 18.13.02
131 118 ΣΑΛΜΑΤΑΣ Γεώργιος 18.13.02
132 120 ΤΣΟΥΜΟΣ Ζαχαρίας 18.13.27
133 121 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ Γρηγόριος 18.13.30
134 122 ΙΩΑΝΝΟΥ Ιωάννης 18.27.53
135 123 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Δημήτριος 18.30.16
136 124 ΤΣΙΟΛΑΚΗΣ Αναστάσιος 18.30.17
137 125 ΚΛΕΙΝΑΚΗΣ Θωμάς 18.31.48
138 126 ΜΙΧΑΣ Αθανάσιος 18.35.01
139 127 ΣΙΔΕΡΗΣ Κωνσταντίνος 18.37.05
140 128 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 18.47.53
141 129 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Χρήστος 18.48.08
142 130 ΝΤΑΣΙΟΣ Αντώνιος 18.48.26
143 131 ΚΑΝΑΤΑΣ Αθανάσιος 18.52.22
144 131 ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΣ Ιγνάτιος 18.52.22
145 133 ΣΑΡΡΗΣ Νέστορας 18.52.28
146 134 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ Ελευθέριος 18.56.15
147 135 ΜΥΛΩΝΑΣ Παύλος 19.00.59
148 136 ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 19.01.00
149 137 ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ Νικόλαος 19.05.18
150 138 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 19.05.42
151 139 ΣΩΚΟΣ Αργύριος 19.05.43
152 140 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 19.15.39
153 13 TSEREVKO Ira-Irina 19.16.29
154 141 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ Δημήτριος 19.16.30
155 142 ΟΡΦΑΝΟΣ Πέτρος 19.16.31
156 142 ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΗΣ Δημήτριος 19.16.31
157 144 ΤΡΑΝΟΣ Εμμανουήλ 19.17.03
158 145 ΖΗΚΑΣ Νικόλαος 19.17.04
159 146 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 19.19.04
160 147 ΜΠΕΖΑΣ Δημήτριος 19.23.32
161 148 ΠΡΑΣΙΝΗΣ Ιωάννης 19.23.33
162 149 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ Εμμανουήλ 19.29.26
163 150 ΜΠΙΛΜΠΙΛΗΣ Αναστάσιος 19.30.01
164 151 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΣ Ευάγγελος 19.32.23
165 152 ΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ Ιωάννης 19.32.26
166 153 ΠΑΤΣΙΑΤΖΗΣ Ιωάννης 19.37.10
167 153 ΚΟΤΖΑΜΠΟΥΪΚΗΣ Στέφανος 19.37.10
168 155 ΠΟΪΑΣ Παύλος 19.43.54
169 156 ΖΩΝΑΡΑΣ Δημήτριος 19.49.00
170 156 ΒΑΡΔΑΣ Ιωάννης 19.49.00
171 158 HANSEN Patrick 19.54.45
172 159 ΧΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΟΥ Μιχαήλ 19.56.33
173 14 ΚΩΤΣΗ Τετη 19.57.49
174 14 ΚΡΑΝΑ Σοφία 19.57.49
175 160 ΓΚΟΥΝΤΗΣ Δημήτριος 20.01.52
176 161 ΜΗΤΣΙΒΕΛΗΣ Ιωάννης 20.01.53
177 16 ΛΑΛΑΚΗ Αναστασία 20.01.53
178 162 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 20.57.56
179 163 ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γεράσιμος DNF
180 163 ΒΑΣΙΟΣ Κωνσταντίνος DNF
181 163 ΜΙΧΑΗΛ Κωνσταντίνος DNF
182 163 ΜΠΑΛΑΝΟΣ Στέφανος DNF
183 163 ΔΡΟΣΟΣ Ευάγγελος DNF
184 17 NAEGELE Gabi DNF
185 163 ΣΙΑΚΟΣ Νικόλαος DNF
186 163 ΒΑΣΙΛΑΣ Κωνσταντίνος DNF
187 163 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ιωάννης DNF
188 163 ΦΟΥΚΑΣ Δημήτριος DNF
189 163 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Απόστολος DNF
190 163 ΤΟΝΓΙΑΛΙΔΗΣ Ηλίας DNF
191 163 ΝΤΙΚΙΑΔΗΣ Ιωάννης DNF
192 163 ΛΑΙΜΟΔΕΤΗΣ Παναγιώτης DNF
193 163 ΠΕΠΑΣ Ιωάννης DNF
194 163 ΚΟΝΤΟΣ Ιωάννης DNF
195 163 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης DNF
196 163 ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ Γεώργιος DNF
197 163 ΡΥΖΙΩΤΗΣ Χριστόδουλος DNF
198 163 ΤΖΗΤΗΡΙΔΗΣ Ευστάθιος DNF
199 163 ΟΥΣΑΝΤΖΟΠΟΥΛΟΣ Σωκράτης DNF
200 163 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Προκόπιος DNF
201 17 ΜΠΑΡΑΤΣΑ Ιωάννα DNF
202 163 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Στυλιανός DNF
203 163 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Θωμάς DNF
204 163 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Νικόλαος DNF
205 163 ΛΙΑΜΠΗΣ Σπυρίδων DNF
206 163 ΖΙΑΜΠΙΡΗΣ Δημήτριος DNF
207 163 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Χριστόδουλος DNF
208 163 ΚΥΡΙΤΣΗΣ Νικόλαος DNF
209 163 ΚΑΡΑΚΥΡΙΑΚΟΣ Ιωάννης DNF
210 163 ΤΕΚΝΟΣ Δημήτριος DNF
211 163 ΚΟΥΛΟΥΡΙΩΤΗΣ Γρηγόριος DNF
212 163 ΓΑΡΟΥΦΑΣ Ιωάννης DNF
213 163 ΔΑΣΚΑΛΑΣ Ιωάννης DNF
214 163 ΣΟΓΛΕΜΕΖΗΣ Γεώργιος DNF
215 163 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ Γεώργιος DNF
216 163 ΜΠΟΥΧΟΥΡΙΔΗΣ Πραξιτέλης DNF
217 163 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Παναγιώτης DNF
218 17 ΜΙΧΑΗΛ Loucia DNF
219 163 ΔΑΒΙΩΤΗΣ Θεόδωρος DNF

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!