Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Pearl Izumi Mountain Cup - Πεντέλη 6,5K, 07/02/2016
Απόσταση: 6.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 400 μ.
Πόντοι: 10
Δείκτης ανάβασης: 66.7
Συμμετέχοντες: 121
Τερματίσαντες: 121 (100%)
Μέση Επίδοση: 0.50.01
Τοποθεσία: Πεντέλη
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΚΕΧΑΓΙΑΣ Χρήστος 0.28.52
2 2 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Ευγένιος 0.29.16
3 3 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΚΟΣ Ευστράτιος 0.31.12
4 4 ΣΙΛΙΓΑΡΔΟΣ Γεώργιος 0.32.42
5 5 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Γεώργιος 0.33.39
6 6 ΚΟΜΜΑΤΑΣ Κωνσταντίνος 0.34.54
7 1 ANDROVIK Ivana 0.35.13
8 7 ΠΑΥΛΙΔΗΣ Θεόδωρος 0.36.21
9 2 ΚΟΜΝΗΝΟΥ Μόνικα 0.36.27
10 8 ΠΑΓΩΝΗΣ Παναγιώτης 0.36.45
11 9 ΜΠΟΥΓΙΟΥΚΛΗΣ Ανδρέας 0.37.03
12 10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Γεράσιμος 0.37.05
13 11 ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ Νικόλαος 0.37.28
14 12 ΤΖΟΥΜΑΣ Χριστόφορος 0.38.03
15 13 ΠΑΓΟΥΝΑΣ Θεόδωρος 0.39.08
16 14 ΜΑΝΓΚΑΝΑΣ Στυλιανός 0.39.25
17 15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Αλέξανδρος 0.39.31
18 16 ΣΤΑΣΙΝΟΣ Δημήτριος 0.40.29
19 17 ΒΕΝΕΤΗΣ Ευάγγελος 0.40.38
20 18 ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ Ηλίας 0.40.49
21 19 ΘΩΔΗΣ Δημήτριος 0.41.03
22 20 ΚΟΣΜΑΣ Εμμανουήλ 0.41.11
23 3 ΚΑΣΕΓΙΑ Εύχαρις 0.41.30
24 21 ΜΟΤΣΑΚΟΣ Κωνσταντίνος 0.41.47
25 22 ΒΡΑΪΛΑΣ Κωνσταντίνος 0.42.07
26 4 ΝΤΑΣΗ Βέρα 0.42.21
27 5 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ Ροδάνθη-Νίκη 0.42.39
28 23 ΜΑΓΝΗΣΑΛΗΣ Αθανάσιος 0.42.46
29 6 ΒΑΛΑΧΗ Κορίνα 0.43.23
30 7 ΓΚΟΥΖΟΥ Αγγελική 0.43.46
31 24 ΒΕΝΤΡΑΣ Άγγελος 0.44.04
32 8 ΚΟΝΤΟΥ Αχιλλεία 0.44.10
33 9 ΚΟΥΤΟΝΙΑ Τέτα 0.44.14
34 25 ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ Αλέξανδρος 0.44.23
35 10 ΜΑΝΩΛΑΚΗ Φωτεινή 0.44.38
36 26 ΛΑΓΓΑΣ Παναγιώτης 0.44.41
37 27 ΧΑΤΖΑΚΟΣ Αναστάσιος 0.44.43
38 28 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 0.44.58
39 29 ΜΟΣΧΟΒΟΣ Νικόλαος 0.45.08
40 30 ΚΑΠΟΤΑΣ Σπυρίδων 0.45.09
41 31 ΤΣΕΚΟΥΡΛΟΥΚΗΣ Γεώργιος 0.45.58
42 32 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ Ιωάννης 0.46.00
43 33 ΔΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ Άγγελος 0.46.12
44 34 ΚΟΘΡΟΣ Ιωάννης 0.46.27
45 35 ΜΠΡΟΥΜΗΣ Κωνσταντίνος 0.46.29
46 36 ΚΑΡΥΔΗΣ Γεώργιος 0.47.05
47 37 ΠΑΠΑΔΟΥΛΗΣ Βασίλειος 0.47.07
48 11 ΚΑΤΣΟΥΛΑ Μαρία 0.47.11
49 38 ΗΛΙΑΣ Γεώργιος 0.47.12
50 12 ΦΩΣΚΟΛΟΥ Ελένη 0.47.14
51 39 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Δημήτριος 0.47.28
52 13 ΤΣΙΒΕΡΙΩΤΗ Ελισσάβετ 0.47.32
53 14 ΑΜΟΙΡΑΛΗ Ζωή 0.47.35
54 40 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Στυλιανός 0.47.56
55 41 ΣΚΟΥΡΩΦ Βλαδίμηρος 0.48.02
56 42 ΒΡΑΪΛΑΣ Γεώργιος 0.48.04
57 15 ΤΡΟΜΠΑΤΖΗ Άννα 0.48.19
58 43 ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ Σωκράτης 0.48.40
59 16 ΤΣΙΩΜΗ Αλεξάνδρα 0.48.43
60 17 ΠΤΕΡΟΥΔΗ Μαρία-Ελένη 0.48.45
61 18 ΚΥΡΠΙΤΖΗ Ελένη 0.48.46
62 19 ΡΩΣΣΗ Ελεονώρα 0.48.53
63 44 ΚΥΡΗΣ Αλέξης 0.49.18
64 45 ΚΥΡΙΑΖΗΣ Στυλιανός 0.49.24
65 46 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 0.49.27
66 47 ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ Νικόλαος 0.49.40
67 20 ΜΠΙΝΖΑΡΟΥ Βερόνικα 0.49.43
68 21 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Μαρία 0.49.44
69 48 ΜΠΑΛΑΣΚΑΣ Κωνσταντίνος 0.49.50
70 22 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ Γεωργία 0.50.04
71 23 ΜΠΙΜΠΑ Αναστασία 0.50.28
72 24 ΡΟΥΜΑΝΟΥ Χαρά 0.50.39
73 49 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Απόστολος 0.51.42
74 25 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ Σταυρούλα 0.51.48
75 50 ΨΥΧΑΣ Δημήτριος 0.52.16
76 26 ΓΑΛΑΝΗ Δήμητρα 0.52.17
77 51 ΕΛΙΖΟΓΛΟΥ Γεώργιος 0.53.19
78 52 ΚΑΡΕΛΛΑΣ Ιωάννης 0.53.21
79 53 ΓΡΙΒΑΣ Χρήστος 0.53.25
80 27 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Χριστιάνα 0.53.41
81 54 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Νικόλαος 0.53.55
82 28 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Αφροδίτη 0.54.25
83 29 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ Ισιδώρα 0.54.29
84 30 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Χρυσάνθη 0.54.36
85 55 ΤΕΡΖΗΣ Πασχάλης 0.55.19
86 56 ΓΙΑΝΝΑΚΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 0.55.20
87 31 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Κωνσταντίνα 0.55.32
88 57 DAIKO Florian 0.55.40
89 58 ΠΑΠΑΖΑΧΟΣ Ιάσων 0.55.56
90 32 ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ Μαρία 0.55.59
91 32 ΠΑΠΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Δήμητρα 0.55.59
92 59 ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ Ιωσήφ 0.56.22
93 60 ΒΟΡΓΙΑΣ Ευάγγελος 0.56.37
94 34 ΠΕΦΑΝΗ Ευφροσύνη 0.56.53
95 61 ΚΑΤΗΣ Άγγελος 0.56.53
96 62 ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΟΥ Αικατερίνη 0.56.57
97 35 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Πηνελόπη 0.57.10
98 36 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ Ξανθίππη 0.57.16
99 37 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ Βασιλική 0.57.36
100 63 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ανδρέας 0.58.02
101 38 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ Αριστέα 0.58.05
102 39 ΧΑΝΟΥ Ζωή 0.58.29
103 40 ΧΛΗ Αικατερίνη 0.58.47
104 41 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΑΚΗ Γιολάντα 0.58.50
105 41 ΚΑΜΠΟΛΗ Ισιδώρα 0.58.50
106 43 ΨΑΡΡΗ Διονυσία 0.59.28
107 64 ΚΟΜΝΗΝΟΣ Αλέξης 1.00.00
108 44 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Θεανώ 1.01.12
109 65 ΤΟΡΟΥΝΙΔΗΣ Ευστάθιος 1.01.45
110 45 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Δήμητρα 1.02.11
111 46 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Βαρβάρα 1.04.51
112 47 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ειρήνη 1.05.03
113 48 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Σοφία 1.05.04
114 49 LI Cuixia 1.07.27
115 66 CHEN Jinlong 1.07.27
116 50 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Ελευθερία 1.10.16
117 67 ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ Παντελής 1.10.17
118 51 ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Ιωσηφίνα 1.10.19
119 52 ΜΟΥΣΤΑΚΑ Σταυρούλα 1.17.37
120 53 ΤΡΕΣΣΟΥ Ελένη 1.18.17
121 54 ΠΕΡΓΑΜΑΛΗ Βασιλική 1.18.21

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!