Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Pearl Izumi Mountain Cup Κρυονέρι - 8K, 18/01/2015
Απόσταση: 7.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 220 μ.
Πόντοι: 9.2
Δείκτης ανάβασης: 31.4
Συμμετέχοντες: 158
Τερματίσαντες: 158 (100%)
Μέση Επίδοση: 1.03.43
Τοποθεσία: Κρυονέρι
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Χριστόφορος 0.36.45
2 2 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Ευγένιος 0.38.22
3 3 ΜΕΜΜΑ Σωκράτης 0.39.42
4 4 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ Ματθαίος 0.41.49
5 5 ASSER Ilan 0.45.05
6 6 ΒΑΡΕΛΑΣ Χαράλαμπος 0.45.09
7 7 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΑΣ Παναγιώτης 0.45.29
8 8 ΚΩΣΤΑΡΕΛΛΟΣ Σωτήριος 0.45.32
9 9 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Διονύσιος 0.46.36
10 10 ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ Δημήτριος 0.46.40
11 11 ΝΕΡΑΝΤΖΗΣ Γεώργιος 0.46.46
12 12 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Φώτιος 0.46.59
13 13 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 0.48.11
14 14 ΤΖΕΝΕΤΟΠΟΥΛΟΣ Παύλος 0.48.19
15 15 ΨΥΛΛΑΣ Αλέξανδρος 0.48.35
16 16 LOUIS Borloz 0.48.53
17 17 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Άρης 0.49.24
18 1 ΚΟΛΟΚΑ Φωτεινή 0.49.39
19 2 ΚΑΠΕΤΑΝΗ Μαρω 0.50.13
20 18 ΣΙΩΖΟΣ Παντελής 0.50.19
21 19 ΓΑΤΣΙΟΣ Κωνσταντίνος 0.51.31
22 20 ΛΙΑΣΚΟΣ Αθανάσιος 0.52.04
23 3 ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ Βασιλική 0.52.05
24 21 ΒΕΝΤΡΟΣ Άγγελος 0.52.05
25 22 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Βασίλειος 0.52.10
26 23 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Χρήστος 0.52.12
27 24 ΡΗΓΑΣ Πλούταρχος 0.53.40
28 25 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 0.53.57
29 26 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 0.54.03
30 27 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Δημήτριος 0.54.26
31 28 ΣΚΛΙΑΜΗΣ Κωνσταντίνος 0.54.46
32 29 ΣΕΙΡΑΔΑΚΗΣ Χαράλαμπος 0.54.57
33 30 ΚΟΥΚΟΥΜΤΖΗΣ Βασίλειος 0.55.03
34 31 ΤΕΓΑΣ Κωνσταντίνος 0.55.05
35 4 ΚΑΡΑΛΗ Ευγενία 0.55.14
36 5 ΧΟΛΗ Αναστασία 0.55.22
37 6 ΜΗΤΣΙΑ Ματίνα 0.55.26
38 32 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γαβριήλ 0.55.59
39 33 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Κυριάκος 0.56.02
40 34 ΔΕΜΙΡΗΣ Ευστράτιος 0.56.04
41 35 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 0.56.09
42 36 ΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ Απόστολος 0.56.11
43 7 ΜΑΥΡΟΥΔΗ Μαρία 0.56.11
44 37 ΣΠΥΡΙΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Νικόλαος 0.56.16
45 38 ΜΩΡΑΪΤΙΝΗΣ Τίμος 0.56.25
46 39 OCONNOR Michael 0.56.39
47 40 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 0.56.43
48 8 ΜΑΓΓΙΩΡΟΥ Κυριακή 0.56.48
49 41 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ Αντώνιος 0.56.49
50 9 ΜΙΧΟΥ Φωτεινή 0.56.55
51 42 ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ Αθανάσιος 0.57.07
52 43 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 0.57.13
53 10 ΧΑΡΜΠΗ Αικατερίνη 0.57.44
54 44 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Μάρκος 0.58.13
55 11 ΚΑΡΒΟΥΝΗ Ιουλία 0.58.23
56 45 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιάκωβος 0.58.25
57 46 ΑΝΘΙΜΟΣ Κωνσταντίνος 0.58.31
58 47 ΦΟΥΚΑΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 0.58.37
59 48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Παναγιώτης 0.58.42
60 49 ΠΑΣΣΑΣ Ανέστης 0.58.47
61 50 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ευάγγελος 0.58.56
62 51 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 0.59.05
63 12 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Ευαγγελία 0.59.11
64 52 ΜΠΟΥΚΑΝΟΣ Δημήτριος 0.59.25
65 53 ΖΩΓΑΛΗΣ Παρασκευάς 0.59.40
66 54 ΧΟΛΕΒΑΣ Λεωνίδας 0.59.52
67 55 ΓΙΑΚΟΥΒΑΚΗΣ Γεώργιος 0.59.58
68 13 GONG Jianping 1.00.16
69 14 ΓΟΥΒΕΛΗ Φωτεινή 1.00.22
70 56 CHEN Jinlong 1.00.31
71 57 ΚΑΛΟΥΔΗΣ Μιχαήλ 1.00.44
72 58 ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ Ισαάκ 1.00.45
73 15 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ Σταυρούλα 1.01.01
74 16 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία 1.01.08
75 17 ΧΑΤΖΗΠΡΙΜΟΥ Αθανασία 1.01.24
76 59 ΖΩΓΡΑΦΟΣ Πάρης 1.01.36
77 18 ΚΥΡΠΙΤΖΗ Μεταξία 1.01.39
78 60 ΠΕΤΡΑΤΟΣ Διονύσιος 1.01.46
79 61 ΠΑΛΛΗΣ Αθανάσιος 1.01.49
80 19 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Μαργαρίτα 1.01.55
81 20 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ Βασιλική 1.02.08
82 62 ΦΟΥΛΙΑΣ Σπυρίδων 1.02.14
83 63 ΔΕΛΗΒΟΡΙΑΣ Βασίλειος 1.02.20
84 64 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 1.02.39
85 21 ΚΟΪΝΗ Ευτυχία 1.02.40
86 65 ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 1.02.46
87 66 ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ Στυλιανός 1.03.04
88 22 ΖΑΝΙΑ Ιωάννα 1.03.11
89 23 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Δήμητρα 1.03.25
90 67 ΜΑΜΟΥΤΗΣ Νικόλαος 1.03.40
91 24 ΚΥΡΛΗ Ειρήνη 1.03.41
92 24 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Αικατερίνη 1.03.41
93 26 ΠΟΛΑΚΗ Σοφία 1.03.56
94 68 ΤΑΣΣΙΟΣ Θωμάς 1.03.56
95 27 ΠΑΝΑΓΟΥΤΣΟΥ Δήμητρα 1.03.59
96 28 ΚΥΡΠΙΤΖΗ Ελένη 1.04.27
97 69 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.04.54
98 29 ΚΑΡΑΦΩΤΑΚΗ Ελένη 1.05.04
99 30 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ Αντωνία 1.05.18
100 31 ΡΟΥΜΠΑ Μαρία 1.06.02
101 70 ΜΟΥΖΑΚΗΣ Βασίλειος 1.06.09
102 71 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Νεκτάριος 1.06.11
103 32 ΓΙΑΤΡΟΥΔΑΚΗ Πένυ 1.06.14
104 33 ΚΕΜΟΥ Αγγελική 1.06.27
105 34 ΣΠΑΓΗ Αικατερίνη 1.07.02
106 72 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.07.59
107 73 ΣΚΟΥΡΟΦ Βλαδίμηρος 1.08.13
108 35 ΛΙΑΣΚΟΥ Ελευθερία 1.08.33
109 36 ΚΟΤΙΝΑ Μαρία 1.08.34
110 37 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ Κλεοπάτρα 1.08.51
111 74 ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ Ηλίας 1.09.13
112 75 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Δημήτριος 1.09.41
113 76 ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Βασίλειος 1.09.47
114 77 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Σάββας 1.09.55
115 38 ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ Χριστιάνα 1.10.25
116 78 ΜΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Παναγιώτης 1.10.31
117 79 ΜΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 1.10.38
118 39 ΡΟΤΣΟΥ Μαργαρίτα 1.10.38
119 40 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ Μαρία 1.10.40
120 40 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ Λίλα 1.10.40
121 42 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ Σταυρούλα 1.10.58
122 80 ΓΚΩΓΚΟΣ Κωνσταντίνος 1.10.58
123 43 ΧΟΛΕΒΑ Σίλια 1.11.12
124 44 ΠΡΟΒΕΛΕΓΓΙΟΥ Μαρία 1.11.31
125 45 LI Cuixia 1.11.56
126 46 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ Δήμητρα 1.12.47
127 47 ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ Αικατερίνη 1.13.13
128 81 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Χρήστος 1.13.15
129 48 ΜΠΙΜΠΑ Αναστασία 1.13.19
130 82 ΠΑΓΚΟΥ Γεώργιος 1.13.20
131 49 ΤΣΕΛΙΟΥ Μαρία 1.13.31
132 83 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Πρόδρομος 1.15.10
133 50 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Όλγα 1.16.10
134 84 ΤΣΑΚΑΣ Αντώνιος 1.16.42
135 51 ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑ Βησσαρία 1.16.51
136 52 ΣΥΓΚΟΥΝΑ Λήδα 1.17.11
137 85 ΛΕΒΕΝΤΗΣ Γεώργιος 1.17.22
138 53 ΓΑΡΙΒΑΛΔΗ Αλεξάνδρα 1.17.49
139 54 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία 1.17.50
140 86 ΚΟΔΟΣ Χρήστος 1.17.50
141 87 ΧΑΒΕΛΟΣ Θεοφάνης 1.17.51
142 55 ΣΑΜΑΡΤΖΗ Μαρία 1.18.53
143 56 ΑΛΕΤΡΑ Μαρία 1.19.05
144 57 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ Ελένη 1.19.27
145 58 ΠΕΡΡΟΥ Αναστασία-Εριφύλλη 1.20.03
146 59 ΒΑΤΙΚΙΩΤΗ Ξανθίππη 1.20.07
147 88 ΑΝΤΕΡΙΩΤΗΣ Αθανάσιος 1.21.17
148 89 ΛΕΤΣΙΟΣ Παναγιώτης 1.23.00
149 60 ΡΗΝΙΟΥ Δέσποινα 1.23.28
150 90 ΛΥΡΑΣ Γεώργιος 1.26.01
151 61 ΛΥΡΑ-ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Στυλιανή 1.26.01
152 91 ΘΩΔΗΣ Δημήτριος 1.27.57
153 92 ΣΙΝΗΣ Ιωάννης 1.31.01
154 62 ΣΙΤΑΡΙΔΟΥ Ελίνα 1.35.58
155 93 ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 1.36.01
156 94 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ Σταύρος 1.36.28
157 63 ΟΡΘΟΔΟΞΟΥ Δέσποινα 1.43.20
158 64 ΣΤΕΦΑΤΟΥ Ρεγγίνα 1.43.42

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!