Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ορεινός Ημιμαραθώνιος Ν. Δίκτης, 30/11/2014
Απόσταση: 21.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 800 μ.
Πόντοι: 29
Δείκτης ανάβασης: 38.1
Συμμετέχοντες: 120
Τερματίσαντες: 114 (95%)
Μέση Επίδοση: 2.40.19
Τοποθεσία: Ηράκλειο
Ιστοσελίδα διοργάνωσης:
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΣΗΦΑΚΗΣ Εμμανουήλ 1.50.06
2 2 ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 1.56.13
3 3 ΜΩΡΑΪΤΗΣ Δημήτριος 1.58.46
4 4 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Ιωάννης 2.03.16
5 5 ΔΡΑΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.04.16
6 6 ΛΟΥΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.06.57
7 7 ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.08.16
8 8 ΒΙΤΣΙΛΑΚΗΣ Ελευθέριος 2.08.57
9 9 ΚΑΣΙΩΤΑΚΗΣ Βασίλειος 2.09.50
10 10 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Νικόλαος 2.10.41
11 11 ΜΠΡΙΤΖΟΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.12.13
12 12 ΜΠΟΥΡΔΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Μιλτιάδης 2.12.38
13 13 ΛΙΟΝΑΚΗΣ Ζαχαρίας 2.12.56
14 14 ΝΙΚΟΛΕΤΑΚΗΣ Γεώργιος 2.13.21
15 14 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Γεώργιος 2.13.21
16 16 ΚΕΡΑΣΙΔΗΣ Ξενοκράτης 2.13.56
17 17 ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ Μιχαήλ 2.14.06
18 18 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.15.13
19 1 ΑΧΛΑΤΗ Μαρίνα 2.15.16
20 19 ΜΑΡΤΙΝΟΒΙΤΣ Νέστορας 2.17.44
21 20 ΠΕΡΡΑΚΗΣ Γεώργιος 2.17.50
22 21 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ελευθέριος 2.18.09
23 22 ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗΣ Μιχαήλ 2.19.41
24 23 ΚΑΠΟΚΑΚΗΣ Μιχαήλ 2.20.20
25 24 ΓΕΡΑΚΑΚΗΣ Ακυλας 2.20.21
26 24 PIWKO Pawel 2.20.21
27 24 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Χρύσανθος 2.20.21
28 27 ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ Σπυρίδων 2.20.32
29 28 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ Ιωάννης 2.20.47
30 29 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Νικόλαος 2.20.57
31 30 ΚΛΗΡΟΝΟΜΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.21.09
32 31 ΤΑΜΙΩΛΑΚΗΣ Μανούσος 2.21.23
33 32 MOYA Ignacio 2.23.32
34 33 ΑΡΑΠΑΚΗΣ Παναγιώτης 2.23.40
35 34 ΣΩΜΑΡΑΚΗΣ Ιωάννης 2.24.17
36 35 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.25.06
37 36 ΣΙΝΑΝΗΣ Νεκτάριος 2.25.35
38 37 ΜΑΥΡΙΚΑΚΗΣ Παύλος 2.26.11
39 38 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΣ Αντώνιος 2.26.35
40 39 ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ Απόστολος 2.27.49
41 40 ΝΙΚΟΛΙΔΑΚΗΣ Γεώργιος 2.28.07
42 41 ΜΑΝΙΑΤΗΣ Γεώργιος 2.28.19
43 42 ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗΣ Χαράλαμπος 2.28.21
44 43 ΣΑΡΙΔΑΚΗΣ Μανούσος 2.29.05
45 44 ΞΥΛΑΚΗΣ Ελευθέριος 2.29.47
46 45 ΓΙΑΝΝΕΛΗΣ Ιωάννης 2.30.09
47 46 ΜΠΙΤΖΕΣ Δημήτριος 2.30.11
48 2 ΠΕΔΙΑΔΙΤΟΥ Ειρήνη 2.30.12
49 47 ΣΑΡΙΚΛΑΚΗΣ Γεώργιος 2.30.16
50 48 ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Γεώργιος 2.31.00
51 49 ΜΑΡΙΔΑΚΗΣ Αρτέμης 2.31.20
52 50 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Ιωάννης 2.31.56
53 51 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.33.27
54 52 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ Γεώργιος 2.33.45
55 53 ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ Ιωάννης 2.33.46
56 54 ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 2.34.20
57 55 ΧΑΜΠΑΣ Βασίλειος 2.35.01
58 55 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ Άγγελος 2.35.01
59 3 ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗ Ιωάννα 2.36.47
60 57 ΑΝΔΡΕΔΑΚΗΣ Ιωάννης 2.37.15
61 58 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Δημήτριος 2.37.25
62 59 ΤΑΛΛΑΣ Χρήστος 2.37.40
63 60 ΠΟΛΑΚΗΣ Αντώνιος 2.37.50
64 61 ΣΟΧΩΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.38.59
65 62 ΛΑΓΟΥΔΑΚΗΣ Ζαχαρίας 2.39.50
66 63 ΦΙΛΑΝΔΑΡΑΚΗΣ Μιχαήλ 2.39.58
67 64 ΜΠΑΤΣΟΣ Χριστόφορος 2.40.51
68 64 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ Γεώργιος 2.40.51
69 66 ΣΟΥΜΕΛΙΔΗΣ Ματθαίος 2.41.26
70 67 ΑΒΡΑΜΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.41.35
71 68 ΛΥΡΑΡΑΚΗΣ Γεώργιος 2.41.51
72 69 ΜΕΛΕΤΗΣ Αθανάσιος 2.42.01
73 70 ΛΕΩΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.42.31
74 71 ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ Ιωάννης 2.44.46
75 72 ΚΟΥΚΟΥΛΑΚΗΣ Ιασονας 2.46.00
76 73 ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.46.12
77 74 ΑΛΕΒΥΖΑΚΗΣ Γεώργιος 2.48.15
78 4 ΣΤΑΠΟΥΝΤΖΗ Μαργαρίτα 2.48.25
79 75 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ Χρήστος 2.50.09
80 76 ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.50.30
81 77 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Απόστολος 2.51.13
82 5 BETI Flora 2.52.10
83 6 ΔΕΛΗ Αλεξάνδρα 2.52.20
84 78 ΜΠΑΤΑΚΗΣ Ανδρέας 2.54.13
85 79 ΚΟΡΝΑΡΟΣ Γεώργιος 2.57.00
86 80 ΜΠΟΥΡΔΑΣ Δημήτριος 2.58.46
87 81 ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΣ Γεώργιος 2.59.27
88 7 ΚΛΑΔΙΤΗ Νεκταρία 3.00.05
89 82 ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ Ξενοφών 3.00.54
90 83 ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ Χρήστος 3.01.25
91 84 ΧΡΙΣΤΙΝΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 3.02.28
92 8 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥ Φιλία 3.02.53
93 85 ΒΑΤΣΑΚΗΣ Ιωσήφ 3.03.10
94 86 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 3.03.24
95 87 ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΣ Ανδρέας 3.03.57
96 88 CHRISTMANN Gabriel 3.05.03
97 89 ΠΑΠΙΑΜΩΝΗΣ Νικόλαος 3.05.21
98 89 ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Γεώργιος 3.05.21
99 9 ΨΑΡΑΔΑΚΗ Ελένη 3.13.07
100 91 ΚΕΝΑΝΑΚΗΣ Μιχαήλ 3.16.52
101 91 ΣΑΜΠΡΟΒΑΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.16.52
102 91 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Γεώργιος 3.16.52
103 10 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑ Ιωάννα 3.19.06
104 94 ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ Κυριάκος 3.19.44
105 95 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.22.24
106 96 WELCH Neil 3.24.01
107 97 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ιωάννης 3.28.19
108 98 MORELLI Claudio 3.30.42
109 11 ΣΚΟΥΡΒΟΥΛΙΑΝΑΚΗ Μαρία 3.35.18
110 11 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ Όλγα 3.35.18
111 13 MAGADI Srivathsa 3.36.24
112 99 EID Mamoun 3.41.32
113 100 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ Γρηγόριος 3.41.33
114 101 ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ Εμμανουήλ 3.41.35
115 102 ΛΙΑΤΑΚΗΣ Κωνσταντίνος DNF
116 14 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ Αλεξάνδρα DNF
117 102 ΣΕΛΙΑΝΑΚΗΣ Αλέξανδρος DNF
118 102 ΧΟΥΛΑΚΗΣ Μιχαήλ DNF
119 102 ΧΡΟΝΑΚΗΣ Μάνθος DNF
120 14 ΚΟΓΧΥΛΑΚΗ Αρχόντισσα DNF

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!