Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ορεινός Αγώνας Γερανείων, 13/04/2014
Απόσταση: 19.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1055 μ.
Πόντοι: 29.55
Δείκτης ανάβασης: 55.5
Συμμετέχοντες: 207
Τερματίσαντες: 207 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.42.25
Τοποθεσία: Γεράνεια
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://agwnasgeraneiwn.blogspot.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρέας 1.44.51
2 2 ΝΥΣΤΑΖΑΚΗΣ Βασίλειος 1.49.00
3 3 ΜΠΑΤΑΣ Γεώργιος 1.50.14
4 4 ΚΕΦΕΡΛΗΣ Δημήτριος 1.50.36
5 5 ΡΑΛΛΗΣ Ευστράτιος 1.56.27
6 6 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ Παναγιώτης 1.58.50
7 7 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 2.00.07
8 8 ΝΑΟΥΜ Νικόλαος 2.04.58
9 9 ΚΑΡΑΛΗΣ Ηλίας 2.06.10
10 10 HODAJ Xhini 2.06.28
11 11 ΤΣΑΚΟΣ Εντμοντ 2.06.32
12 12 ΒΙΔΑΛΗΣ Πέτρος 2.06.43
13 13 ΜΠΡΟΚΟΣ Νικόλαος 2.06.46
14 14 ΣΑΓΜΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Μιλτιάδης 2.07.14
15 15 ΚΟΝΤΗΣ Νικόλαος 2.07.42
16 16 ΜΠΙΣΔΑΣ Γεώργιος 2.08.02
17 17 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ Αναστάσιος 2.08.12
18 18 ΣΑΞΙΩΝΗΣ Ιωάννης 2.08.35
19 19 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Ευστράτιος 2.08.50
20 20 ΚΟΥΤΗΣ Ιωάννης 2.09.07
21 21 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Γεώργιος 2.10.05
22 22 ΑΒΟΥΡΗΣ Ιωάννης 2.10.40
23 23 ΧΑΡΜΠΙΛΑΣ Νικόλαος 2.10.47
24 24 ΜΕΞΙΑΣ Γεώργιος 2.11.08
25 25 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.11.26
26 26 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ Παναγιώτης 2.11.27
27 27 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Λάμπρος 2.11.40
28 28 ΔΑΝΕΖΗΣ Ευάγγελος 2.11.48
29 29 ΚΙΣΣΑΣ Κωνσταντίνος 2.12.04
30 30 ΣΙΓΑΛΑΣ Ανδρέας 2.12.15
31 31 ΜΠΟΥΤΣΙΝΗΣ Νικόλαος 2.12.31
32 32 ΓΑΝΙΑΡΗΣ Ευάγγελος 2.13.08
33 33 ΡΟΚΑΣ Χρυσόστομος 2.13.09
34 34 ΧΟΖΟΣ Σταύρος 2.13.12
35 1 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Ευγενία 2.13.44
36 2 ΧΟΥΡΙΔΟΥ Ιωάννα 2.13.52
37 35 ΚΟΥΣΟΥΛΑΣ Νικόλαος 2.14.34
38 36 ΚΩΤΣΙΑΚΟΣ Βασίλειος 2.14.45
39 37 ΔΗΜΟΣ Γεώργιος 2.14.49
40 38 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 2.14.55
41 39 ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Ιωάννης 2.15.12
42 40 ΠΑΤΡΙΚΙΟΣ Διονύσιος 2.18.52
43 3 ΑΣΚΑΡΟΓΛΟΥ Ελίνα 2.18.56
44 41 ΜΠΟΥΡΛΗΣ Γεώργιος 2.19.15
45 42 ΒΛΟΧΑΪΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.19.32
46 43 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Βασίλειος 2.20.08
47 44 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ Ηλίας 2.20.26
48 45 ΚΑΡΑΜΕΡΗΣ Δημήτριος 2.20.27
49 46 ΠΥΡΓΕΛΗΣ Απόστολος 2.20.36
50 47 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 2.20.38
51 48 ΠΑΣΤΡΑΣ Διονύσιος 2.20.43
52 49 ΤΖΑΒΑΡΑΣ Αλέξανδρος 2.20.48
53 50 ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ Βασίλειος 2.20.57
54 51 ΜΙΚΕΣ Χαράλαμπος 2.21.10
55 52 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ Χρήστος 2.21.26
56 53 ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.22.06
57 54 ΑΡΝΑΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.22.53
58 55 ΧΟΖΟΣ Στυλιανός 2.22.58
59 56 ΛΕΜΠΕΣΗΣ Θεόδωρος 2.23.00
60 57 ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ Διονύσιος 2.23.33
61 58 ΒΕΝΕΤΣΑΝΟΣ Σπυρίδων 2.24.08
62 4 ΣΤΑΥΡΟΥ Βασιλική 2.24.10
63 59 ΑΔΑΜ Δημήτριος 2.24.13
64 60 ΚΟΥΛΗΣ Φώτιος 2.24.21
65 61 ΠΕΡΛΕΓΚΑΣ Παναγιώτης 2.24.24
66 62 ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ Ιωάννης 2.24.29
67 63 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Αθανάσιος 2.24.34
68 64 ΚΑΓΚΙΟΥΖΗΣ Γρηγόριος 2.25.46
69 64 ΚΑΤΣΙΚΑΔΗΣ Χρήστος 2.25.46
70 66 ΜΑΣΤΡΟΧΡΗΣΤΟΣ Αθανάσιος 2.26.36
71 67 ΣΙΔΕΡΗΣ Απόστολος 2.27.04
72 68 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Χρήστος 2.27.06
73 69 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 2.27.12
74 70 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξανδρος 2.27.14
75 71 ΣΜΥΡΛΗΣ Βασίλειος 2.27.18
76 72 ΖΑΝΤΡΙΜΑΣ Αθανάσιος 2.27.40
77 73 ΜΠΕΡΤΣΟΣ Διονύσιος 2.28.28
78 74 ΦΛΩΡΟΣ Νικήτας 2.28.37
79 75 ΛΕΚΚΑΚΟΣ Ευστάθιος 2.29.16
80 76 ΚΟΥΡΝΟΥΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.29.57
81 77 ΖΕΡΒΟΣ Δημήτριος 2.29.58
82 78 ΑΡΓΥΡΗΣ Λάμπρος 2.30.58
83 79 ΝΗΜΑΤΟΥΔΗΣ Δημήτριος 2.31.12
84 80 ΛΙΑΓΚΑΣ Διονύσιος 2.31.26
85 81 ΖΩΝΑΡΑΣ Δημήτριος 2.31.33
86 82 ΒΕΡΟΓΚΟΣ Κωνσταντίνος 2.31.47
87 83 ΣΑΚΕΤΟΣ Ιωάννης 2.31.56
88 84 ΔΡΑΚΑΚΗΣ Δημήτριος 2.33.12
89 85 ΒΑΒΒΑΣ Σπυρίδων 2.33.30
90 86 ΝΑΚΟΣ Θεόδωρος 2.33.41
91 87 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ Παναγιώτης 2.33.42
92 88 ΓΚΟΥΜΑΣ Άγγελος 2.33.47
93 89 ΔΙΛΙΝΤΑΣ Αριστοτέλης 2.33.50
94 90 ΚΑΦΟΥΡΟΣ Εμμανουήλ 2.33.54
95 91 ΓΕΩΡΓΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.34.08
96 92 ΠΑΓΚΟΥ Γεώργιος 2.34.17
97 93 ΔΗΜΟΥ Ιωάννης-Ηρακλής 2.34.32
98 94 ΛΕΙΒΑΔΙΤΗΣ Χρήστος 2.35.16
99 95 ΚΑΤΣΙΚΑΡΟΣ Μάριος 2.36.14
100 5 ΣΑΝΟΥΔΟΥ Ζήνια 2.36.53
101 96 ΓΕΩΡΓΑΛΑΣ Αθανάσιος 2.37.00
102 6 ΑΡΩΝΗ Αναστασία 2.37.03
103 97 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Δημήτριος 2.37.11
104 98 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ Ιωάννης 2.37.46
105 99 ΤΖΙΚΑΣ Παναγιώτης 2.38.57
106 100 ΜΟΥΣΧΟΥΡΑΣ Κωνσταντίνος 2.39.35
107 101 ΠΑΠΑΔΑΣ Παναγιώτης 2.40.16
108 7 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ Ελένη 2.40.25
109 102 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Λουκάς 2.40.30
110 103 ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 2.41.30
111 104 ΚΟΥΡΟΥΚΛΗΣ Αθανάσιος 2.41.54
112 105 ΖΑΦΕΙΡΑΚΗΣ Νικόλαος 2.41.58
113 106 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 2.42.07
114 107 ΓΚΕΖΕΡΛΗΣ Παναγιώτης 2.43.47
115 108 ΚΟΪΤΣΑΝΟΣ Ανδρέας 2.44.15
116 109 ΓΚΙΟΚΑΣ Ιωάννης 2.44.37
117 8 ΓΙΑΤΡΑΚΟΥ Νικολέτα 2.44.42
118 110 CARLE Martin 2.47.57
119 111 ΚΩΣΤΑΤΑΤΟΣ Άγγελος 2.47.59
120 112 ΜΟΣΧΟΥΤΗΣ Κωνσταντίνος 2.49.37
121 113 ΣΤΡΑΤΗΣ Ευστράτιος 2.49.39
122 114 ΠΕΤΡΟΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ Ευστράτιος 2.49.59
123 115 ΜΑΧΑΙΡΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.51.22
124 116 ΜΠΑΡΙΑΜΟΓΛΟΥ Χαράλαμπος 2.51.57
125 9 ΦΙΚΙΑ Μαρούσα 2.52.06
126 117 ΡΑΠΤΗΣ Θεόδωρος 2.52.58
127 118 ΜΠΟΥΡΛΗΣ ΜΙχάλης 2.53.06
128 10 EMILIANU Trudi 2.53.24
129 11 ΤΕΡΖΗ Μαρίνα 2.53.28
130 119 ΓΙΑΝΝΟΥΣΙΑΔΗΣ Ανδρόνικος 2.53.42
131 12 ΣΙΔΕΡΗ Ιωάννα 2.54.09
132 120 MATRAS Slawomir 2.54.11
133 121 ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ Γεράσιμος 2.54.15
134 122 ΝΟΥΤΣΟΣ Κωνσταντίνος 2.54.42
135 123 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 2.54.43
136 124 ΒΕΝΙΟΣ Γεώργιος 2.54.46
137 125 ΡΑΧΙΩΤΗΣ Χρήστος 2.54.49
138 126 ΓΚΡΕΚΑΣ Παναγιώτης 2.55.01
139 127 ΜΠΟΥΡΑΣ Ξενοφών 2.55.08
140 128 ΓΚΟΥΒΑΣ Γεώργιος 2.55.23
141 129 ΚΑΣΙΩΛΑΣ Αναστάσιος 2.55.48
142 13 ΔΕΛΗΓΕΩΡΓΙΟΥ Έλλη 2.56.04
143 130 ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ Ανδρέας 2.56.16
144 131 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Βασίλειος 2.57.53
145 14 ΜΑΝΤΗ Μαρία 2.58.24
146 132 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.58.41
147 133 ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ Ευάγγελος 2.59.00
148 134 ΚΟΥΦΑΛΙΑΣ Εμμανουήλ 3.00.19
149 135 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Παύλος 3.00.33
150 136 ΒΑΡΔΑΣ Ιωάννης 3.01.06
151 137 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος 3.01.33
152 138 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Παναγιώτης 3.01.36
153 139 ΠΗΛΟΣ Σπυρίδων 3.01.37
154 140 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 3.01.41
155 15 ΦΡΑΓΚΗ Κανέλλα 3.02.10
156 141 ΜΑΚΡΙΔΗΣ Αναστάσιος 3.02.39
157 142 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ Παναγιώτης 3.03.38
158 143 ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ Χρυσόστομος 3.04.03
159 144 ΠΟΡΦΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.04.21
160 16 ΑΝΤΖΟΥΛΗ Μαρία 3.04.23
161 17 ΒΛΑΧΑΝΤΩΝΗ Αικατερίνη 3.04.25
162 145 ΣΠΥΡΟΥ Γεώργιος 3.04.32
163 146 ΜΠΟΝΗΣ Μιχαήλ 3.05.15
164 147 ΒΑΡΘΟΛΟΜΑΤΟΣ Αθανάσιος 3.05.17
165 148 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Χριστόφορος 3.05.38
166 149 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Αλέξιος 3.05.49
167 150 ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΣ Νικόλαος 3.05.51
168 151 ΜΠΙΡΑΚΟΣ Γεώργιος 3.06.41
169 152 ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ευάγγελος 3.07.29
170 153 ΜΗΤΣΑΚΗΣ Νικόλαος 3.09.18
171 154 ΒΛΑΣΤΟΣ Παναγιώτης 3.09.27
172 155 ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ Σπυρίδων 3.09.31
173 156 ΤΣΙΓΚΡΙΜΑΝΗΣ Εμμανουήλ 3.09.34
174 18 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 3.09.38
175 157 ΓΙΩΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.09.44
176 19 ΗΛΙΑ Αναστασία 3.09.48
177 158 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.10.08
178 159 ΝΤΡΟΥΔΗΣ Νικόλαος 3.10.36
179 20 ΜΑΡΚΟΥΛΗ Μαρία 3.10.47
180 160 ΚΑΡΑΪΣΚΟΣ Λεωνίδας 3.11.26
181 21 ΚΑΤΣΙΜΠΑ Θεοδώρα 3.12.42
182 161 ΤΣΙΧΛΑΣ Νικόλαος 3.14.38
183 162 ΔΕΤΖΑΝΗΣ Αλέξανδρος 3.16.17
184 163 ΜΠΑΖΩΡΑΣ Γεώργιος 3.17.03
185 164 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος 3.17.08
186 22 ΜΠΟΛΕΤΗ Βασιλική 3.17.33
187 165 ΤΣΕΡΚΕΖΟΠΟΥΛΟΣ Σταμάτιος 3.17.39
188 166 ΤΑΓΑΡΗΣ Γεώργιος 3.17.50
189 167 ΤΑΓΑΡΗΣ Αθανάσιος 3.17.55
190 168 KAPLLANEJ Lindita 3.18.33
191 169 ΑΘΑΝΑΣΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 3.20.46
192 23 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Βασιλική 3.22.35
193 170 ΘΟΔΩΡΓΙΑΝΝΗΣ Αναστάσιος 3.22.38
194 24 ΜΑΓΚΡΙΩΤΗ Αχτίδα 3.23.59
195 25 BERZINA Linda 3.24.02
196 171 ΖΑΝΟΣ Σπυρίδων 3.25.02
197 172 ΣΜΥΡΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.25.53
198 173 ΚΟΝΤΟΣ Παναγιώτης 3.32.01
199 174 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ Γεώργιος 3.36.07
200 175 ΑΣΛΑΝΗΣ Λεωνίδας 3.38.41
201 26 ΝΥΣΤΑΖΑΚΗ Μαρία 3.43.01
202 176 ΝΙΚΑΣ Κωνσταντίνος 3.43.23
203 177 ΔΗΜΑΚΗΣ Αθανάσιος 3.44.49
204 178 ΓΚΙΚΑΣ Γεώργιος 3.44.51
205 27 ΤΣΕΛΕΚΙΔΗ Δήμητρα 3.48.13
206 179 ΚΑΡΠΕΤΑΣ Δημήτριος 3.56.10
207 180 ΜΠΑΡΚΑΣ Ιωάννης 3.56.16

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!