Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Taygetos Experience, 24/03/2013
Απόσταση: 19.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1100 μ.
Πόντοι: 30
Δείκτης ανάβασης: 57.9
Συμμετέχοντες: 68
Τερματίσαντες: 68 (100%)
Μέση Επίδοση: 2.45.05
Τοποθεσία: Καρδαμύλη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.trailproject.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΖΑΚΥΝΘΙΝΟΣ Ευγένιος 1.48.24
2 2 ΛΟΙΔΩΡΗΣ Κωνσταντίνος 1.55.32
3 3 ΓΙΑΝΝΑΤΟΣ Γεώργιος 1.55.38
4 4 ΜΠΟΥΧΩΡΙΤΗΣ Σταύρος 2.02.20
5 5 ΚΑΛΑΘΑΣ Λεωνίδας 2.05.48
6 6 ΚΑΡΑΦΛΟΣ Χρήστος 2.13.40
7 7 ΝΙΚΟΛΑΚΕΑΣ Νίκος-Δήμος 2.14.19
8 7 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ Σταύρος 2.14.19
9 9 ΣΟΥΒΑΤΖΗΣ Βασίλειος 2.14.35
10 10 ΚΟΛΛΙΑΣ Πέτρος 2.16.32
11 11 ΙΑΤΡΟΥ Αλέξανδρος 2.19.32
12 12 ΚΑΚΑΛΕΤΡΗΣ Παναγιώτης 2.19.34
13 13 ΔΕΛΛΑΠΟΡΤΑΣ Παναγιώτης 2.20.33
14 14 ΦΩΚΑΣ Νικηφόρος 2.20.35
15 15 ΖΑΦΕΙΡΑΚΟΣ Παναγιώτης 2.22.08
16 16 ΒΑΛΛΙΑΝΑΤΟΣ Σωτήριος 2.22.10
17 17 ΠΑΝΑΡΙΤΗΣ Παναγιώτης 2.22.47
18 18 ΣΤΕΡΓΙΟΥ Απόστολος 2.25.22
19 19 ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.25.32
20 20 ΛΟΥΚΑΣ Διονύσιος 2.26.24
21 21 ΚΑΠΕΤΑΝΕΑΣ Ματθαίος 2.27.37
22 1 ΑΛΕΥΡΑ Γεωργία 2.33.25
23 22 ΚΙΤΣΑΝΕΛΗΣ Δημήτριος 2.33.33
24 23 ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γεράσιμος 2.33.37
25 24 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ Αθανάσιος 2.34.41
26 25 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ Παντελής 2.35.54
27 2 ΤΣΑΓΚΑΛΗ Αναστασία 2.36.07
28 26 ΜΟΥΡΜΟΥΡΗΣ Λουκάς 2.37.06
29 3 ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ Νάνσυ 2.37.24
30 27 ΠΑΝΤΑΖΑΤΟΣ Κωνσταντίνος 2.37.37
31 28 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ Σταύρος 2.37.50
32 4 ΒΑΡΤΖΙΩΤΗ Όλγα 2.40.01
33 29 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Θεόδωρος 2.40.14
34 30 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 2.40.52
35 31 ΣΙΑΤΕΡΛΗΣ Μιχαήλ 2.40.58
36 5 ΦΙΚΙΑ Μαρούσα 2.42.17
37 6 MANTA Jo 2.44.07
38 7 ΜΑΡΑΜΠΕΑ Ευαγγελία 2.44.16
39 32 ΜΠΑΡΜΠΕΤΣΕΑΣ Ευάγγελος 2.44.19
40 33 ΦΑΛΗΡΕΑΣ Γεράσιμος 2.45.33
41 34 ΚΑΨΗΣ Παντελής 2.48.26
42 35 ΚΡΕΣΤΕΝΙΤΗΣ Αναστάσιος 2.50.18
43 8 ΓΚΙΟΛΙΑ Ρέα 2.50.29
44 36 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Αθανάσιος 2.50.46
45 9 ΦΩΤΕΙΝΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 2.54.13
46 37 ΜΠΟΛΛΑΣ Εμμανουήλ 2.57.45
47 10 ΑΝΔΡΕΟΥ Stacy 2.57.45
48 10 ΣΚΟΥΜΠΑ Αγγελική 2.57.45
49 38 ΑΛΕΚΙΖΟΓΛΟΥ Παύλος 3.00.14
50 39 ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ Ιωάννης 3.01.51
51 12 ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ Γεωργία 3.03.50
52 40 ΦΩΤΟΓΛΟΥ Μιχαήλ 3.04.51
53 41 ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ Γεώργιος 3.05.40
54 42 ΜΑΡΤΣΕΛΕΑΣ Δημήτριος 3.08.23
55 43 ΟΡΦΑΝΟΣ Ιωάννης 3.09.15
56 44 ΚΑΤΡΟΔΑΥΛΗΣ Κωνσταντίνος 3.09.50
57 13 ΓΙΑΝΝΙΤΣΟΥ Αθανασία 3.10.53
58 45 ΣΚΑΡΕΑΣ Κωνσταντίνος 3.10.56
59 14 ΚΟΝΤΖΙΑΛΗ Ελένη 3.11.46
60 46 ΓΕΩΡΓΑΤΟΣ Θεοδόσιος 3.21.32
61 47 ΛΥΜΠΕΡΕΑΣ Σωκράτης 3.25.30
62 48 ΚΟΥΡΑΜΠΑΣ Ιωάννης 3.25.41
63 15 ΣΤΕΦΑΝΑΚΟΥ Ειρήνη 3.25.59
64 49 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Νικόλαος 3.26.57
65 50 ΠΟΛΥΧΡΟΝΑΚΗΣ Απόστολος 3.27.00
66 51 ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΣ Διονύσιος 3.29.08
67 52 ΓΙΑΝΝΟΥΛΕΑΣ Νικόλαος 3.50.23
68 53 ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ Εμμανουήλ 4.14.56

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!