Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ορεινός Μαραθώνιος Οίτης Ηρακλής, 25/09/2011
Απόσταση: 38.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 2460 μ.
Πόντοι: 62.6
Δείκτης ανάβασης: 64.7
Συμμετέχοντες: 117
Τερματίσαντες: 114 (97.4%)
Μέση Επίδοση: 6.04.57
Τοποθεσία: Οίτη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.herculesmarathon.gr
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ Θεοφάνης 3.53.45
2 1 ΓΚΟΥΝΚΟ Αλέξης 3.53.45
3 3 MATRAS Slawomir 4.02.13
4 4 ΚΟΥΡΚΟΥΡΙΚΗΣ Ιωάννης 4.07.50
5 5 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 4.09.43
6 6 ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΗΣ Δημήτριος 4.20.20
7 7 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΟΣ Σωτήριος 4.31.55
8 8 ΚΑΡΛΟΣ Κυριάκος 4.33.07
9 9 ΘΑΝΑΣΙΑΣ Ιωάννης 4.42.10
10 9 ΚΙΣΣΑΣ Κωνσταντίνος 4.42.10
11 11 ΧΑΜΟΔΡΑΚΑΣ Ιωάννης 4.49.41
12 12 ΓΙΟΓΙΑΚΑΣ Αναστάσιος 4.50.33
13 13 ΕΛΑΙΑΣ Ανδρέας 4.56.42
14 14 ΚΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ Μάριος 4.56.45
15 15 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ιωάννης 4.57.15
16 16 ΖΙΑΜΠΑΡΑΣ Δημήτριος 4.58.27
17 17 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γεώργιος 4.59.34
18 17 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Γεώργιος 4.59.34
19 19 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Θεμιστοκλής 5.03.58
20 20 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Ανδρέας 5.12.45
21 21 GANGLBAUER Georg 5.14.13
22 22 ΚΟΥΡΤΕΛΗΣ Κωνσταντίνος 5.18.40
23 23 ΚΩΣΤΑΚΗΣ Ιωάννης 5.19.24
24 24 ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ Αθανάσιος 5.22.29
25 25 ΤΣΑΚΙΡΗΣ Απόστολος 5.25.34
26 1 ΚΑΡΠΟΥΖΑ Βασιλική 5.25.52
27 26 ΑΥΓΕΡΗΣ Αναστάσιος 5.28.17
28 27 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Μιχαήλ 5.28.29
29 28 ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ Αναστάσιος 5.28.50
30 29 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ Μιχαήλ 5.28.53
31 30 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 5.32.41
32 31 ΚΑΠΟΥΛΑΣ Δημήτριος 5.33.10
33 31 ΜΑΝΙΑΣ Αργύριος 5.33.10
34 2 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ Άννα 5.33.10
35 33 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 5.33.18
36 34 ΜΑΛΤΕΖΟΣ Ιωάννης 5.33.23
37 35 ΠΑΠΠΑΣ Χρήστος 5.34.20
38 36 ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ Αλέξης 5.34.47
39 3 ΤΕΡΖΗ Άντζελα 5.35.11
40 37 ΧΟΥΒΑΡΔΑΣ Κωνσταντίνος 5.36.41
41 38 ΙΩΑΝΝΟΥ Γεώργιος 5.40.58
42 39 ΜΑΣΤΡΟΘΕΟΔΩΡΟΣ Αναστάσιος 5.42.36
43 40 ΜΠΑΝΤΗΣ Παύλος 5.42.39
44 41 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟΣ Βασίλειος 5.43.36
45 41 ΣΚΟΠΑΣ Αθανάσιος 5.43.36
46 41 ΦΟΥΝΤΗΣ Παναγιώτης 5.43.36
47 41 ΜΑΛΛΙΑΡΗΣ Παναγιώτης 5.43.36
48 45 ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ Ιωάννης 5.45.00
49 46 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ Πέτρος 5.45.17
50 4 ΑΝΤΥΠΑ Σεμέλη 5.45.17
51 47 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 5.45.43
52 48 ΡΑΠΤΗΣ Χαράλαμπος 5.47.11
53 49 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Ισίδωρος 5.47.28
54 50 ΑΝΤΩΝΙΟΥ Νικόλαος 5.48.03
55 51 ΣΙΜΟΣ Ευάγγελος 5.48.06
56 52 ΜΠΑΓΙΟΣ Ιωάννης 5.52.18
57 53 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Σάκης 5.54.51
58 54 ΔΙΑΚΟΥΜΑΚΟΣ Παύλος 6.01.02
59 5 NAEGELE Gabi 6.01.02
60 5 ΣΑΝΟΥΔΟΥ Ζήνια 6.01.02
61 55 ΝΙΑΚΑΣ Ευάγγελος 6.05.13
62 56 ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗΣ Γεώργιος 6.07.42
63 57 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Κωνσταντίνος 6.10.31
64 58 ΛΥΜΠΕΡΙΟΥ Κωνσταντίνος 6.11.02
65 59 ΜΠΕΗΣ Νικόλαος 6.15.27
66 60 ΛΕΒΑΝΤΗΣ Αλέξανδρος 6.17.31
67 61 ΓΕΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 6.18.25
68 61 ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ Εμμανουήλ 6.18.25
69 63 ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΣ Κωνσταντίνος 6.20.01
70 64 ΛΑΜΠΡΟΥΛΗΣ Νικόλαος 6.20.14
71 65 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 6.20.16
72 66 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ Νικόλαος 6.20.23
73 67 ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ Εμμανουήλ 6.23.06
74 68 ΒΥΖΑΝΤΙΑΔΗΣ Μιχαήλ 6.23.39
75 69 ΚΟΚΚΙΝΟΣ Κωνσταντίνος 6.23.50
76 70 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Παναγιώτης 6.24.02
77 71 ΣΟΥΠΟΣ Ιωάννης 6.27.27
78 71 ΝΙΚΟΛΗΣ Αντώνιος 6.27.27
79 73 ΕΞΑΡΧΟΣ Γεώργιος 6.27.50
80 74 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 6.28.11
81 75 ΧΑΣΤΑΣ Γεώργιος 6.29.47
82 76 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Απόστολος 6.31.01
83 77 ΚΕΦΟΣ Ιωάννης 6.36.34
84 78 ΚΑΤΣΑΡΟΣ Αχιλλέας 6.37.24
85 79 ΓΚΙΟΚΑΣ Νικόλαος 6.37.39
86 80 ΣΚΟΡΔΑΣ Πασχάλης 6.39.14
87 81 ΑΛΕΞΟΣ Ευάγγελος 6.40.28
88 82 ΣΤΑΜΕΛΟΣ Στέφανος 6.41.49
89 83 ΤΣΑΛΑΦΟΥΤΑΣ Άκης 6.47.01
90 84 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 6.47.10
91 85 ΜΠΑΣΙΑΚΟΣ Παναγιώτης 6.47.30
92 7 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 6.48.00
93 86 ΝΙΑΚΑΣ Στέφανος 6.52.09
94 87 ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ Κωνσταντίνος 6.58.34
95 87 ΤΣΟΓΚΑΣ Αθανάσιος 6.58.34
96 89 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ Δημήτριος 6.59.04
97 90 ΝΟΥΝΟΣ Κωνσταντίνος 6.59.10
98 91 ΣΚΑΡΛΟΣ Αθανάσιος 7.01.28
99 92 ΘΑΝΟΣ Νικόλαος 7.02.15
100 92 ΓΕΩΡΓΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 7.02.15
101 94 ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ Ιωάννης 7.12.49
102 95 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Αναστάσιος 7.14.48
103 96 ΖΗΝΙΑΤΗΣ Σπυρίδων 7.17.03
104 97 ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ Βασίλειος 7.21.22
105 98 ΝΤΕΡΕΛΗΣ Γεώργιος 7.44.15
106 99 ΚΑΡΑΝΤΖΙΚΟΣ Αθανάσιος 8.05.03
107 100 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ Βασίλειος 8.06.51
108 100 ΠΛΑΒΟΥΚΟΣ Αθανάσιος 8.06.51
109 8 ΔΟΥΝΗ Ιουλία 8.15.14
110 102 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 8.15.14
111 9 ΚΟΥΜΠΟΥΛΑ Αναστασία 8.20.21
112 103 ΚΑΣΙΩΛΑΣ Αναστάσιος 8.38.51
113 104 ΣΙΒΡΗΣ Ιωάννης 8.53.56
114 105 ΠΑΝΑΓΟΣ Κωνσταντίνος 8.57.27
115 106 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ Γεώργιος DNF
116 106 ΑΚΡΙΒΟΣ Στέφανος DNF
117 106 ΔΙΑΛΕΚΤΟΣ Γεώργιος DNF

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!