Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Taygetos Experience, 24/03/2019
Απόσταση: 19.3 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1100 μ.
Πόντοι: 30.3
Δείκτης ανάβασης: 57
Συμμετέχοντες: 187
Τερματίσαντες: 182 (97.3%)
Μέση Επίδοση: 2.49.16
Τοποθεσία: Καρδαμύλη
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.taygetoschallenge.com
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ Δημήτριος 1.29.06
2 2 ΠΟΝΗΡΕΑΣ Νικόλαος 1.31.33
3 3 ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ Σταμάτιος 1.41.57
4 4 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 1.44.11
5 5 ΜΑΥΡΙΚΙΟΣ Χρήστος 1.47.08
6 6 ΦΩΤΕΙΝΟΣ Μιχαήλ 1.50.33
7 7 ΧΑΛΑΣΤΑΝΗΣ Δημήτριος 1.51.54
8 8 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γρηγόριος 1.52.24
9 9 DERVISHI Lefter 1.52.53
10 10 ΜΠΑΤΗΣ Γεώργιος 1.53.27
11 11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 1.53.57
12 12 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΕΛΙΤΗΣ Άρης 1.53.58
13 13 ΜΑΚΡΙΔΑΚΗΣ Γαβριήλ 1.54.10
14 14 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ Λουκάς 1.56.14
15 15 ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 1.57.28
16 16 ΚΑΛΑΠΟΔΑΣ Γεώργιος 1.59.48
17 16 ΦΛΑΟΥΝΑΣ Αρίωνας 1.59.48
18 18 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.02.00
19 19 ΧΑΛΑΤΣΗΣ Χρήστος 2.04.14
20 20 ΚΑΛΙΑΚΟΣ Γεώργιος 2.05.19
21 21 ΠΑΝΕΤΗΣ Ηλίας 2.08.46
22 22 ΠΛΑΚΟΥΤΣΗΣ Νικήτας 2.09.08
23 23 ΓΚΙΟΚΑΣ Ερμής 2.10.40
24 24 ΠΟΡΤΟΚΑΛΗΣ Αργύριος 2.12.30
25 25 ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ Γεώργιος 2.12.48
26 26 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.13.13
27 27 ΜΠΟΥΛΟΥΓΑΡΗΣ Γεώργιος 2.13.53
28 28 ΜΠΑΣΛΗΣ Κωνσταντίνος 2.14.04
29 1 ΚΑΤΣΑΒΟΥ Βουλα 2.16.57
30 1 ΚΑΣΕΓΗΣ Εύχαρις 2.16.57
31 29 ΧΑΡΝΙΔΗΣ Δημήτριος 2.18.30
32 30 ΒΕΡΓΙΝΑΔΗΣ Ιωάννης 2.19.41
33 31 ΦΟΥΣΕΚΗΣ Αντώνιος 2.20.40
34 32 ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ Βύρων 2.20.43
35 33 ΗΛΙΑΔΗΣ Λάζαρος 2.22.03
36 34 ΒΛΑΧΟΣ Ζήσης 2.22.09
37 35 ΣΜΥΡΛΗΣ Βασίλειος 2.22.21
38 36 ΓΚΙΖΑΣ Σταμάτιος 2.23.22
39 3 ΣΤΑΜΟΥΛΗ Ζωή 2.23.36
40 37 ΦΟΥΣΚΑΡΙΝΗΣ Ιωάννης 2.23.39
41 38 ΠΕΡΔΙΚΗΣ Περικλής 2.23.41
42 38 KOUMAN Bill 2.23.41
43 4 ΤΣΑΡΤΣΑΜΠΑΛΙΔΟΥ Μαρία 2.23.48
44 40 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗΣ Χρήστος 2.24.06
45 5 ΠΑΠΑΔΑΚΗ Αθηνά 2.24.15
46 6 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Ανθή 2.25.49
47 41 ΧΑΤΖΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Πρόδρομος 2.25.57
48 42 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Γεώργιος 2.25.59
49 7 ΠΙΤΤΑΡΑ Ευθαλία 2.26.29
50 43 ΣΑΡΑΚΕΝΙΔΗΣ Αναστάσιος 2.27.46
51 44 ΚΡΗΤΙΚΟΣ Ιωάννης 2.27.51
52 45 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 2.29.56
53 46 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Γεώργιος 2.29.58
54 47 ΠΕΡΣΙΔΗΣ Ιωάννης 2.30.25
55 48 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ Γεώργιος 2.30.44
56 49 ΑΝΔΡΙΑΝΕΣΗΣ Αθανάσιος 2.32.40
57 50 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Νικόλαος 2.33.00
58 51 ΚΑΡΑΜΠΕΤΣΟΣ Μιχαήλ 2.33.06
59 52 ΒΑΓΙΑΣ Δημήτριος 2.33.34
60 53 ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ Νικόλαος 2.34.31
61 54 ΚΟΛΛΙΑΣ Πέτρος 2.34.41
62 55 ΔΑΛΑΓΙΩΡΓΟΣ Απόστολος 2.34.57
63 56 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Διονύσιος 2.36.27
64 57 ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Μιχαήλ 2.37.23
65 58 ΒΟΥΡΛΟΥΜΗΣ Βασίλειος 2.37.52
66 59 ΜΑΝΟΥΣΗΣ Χαράλαμπος 2.37.53
67 60 ΠΑΓΚΑΛΑΚΗΣ Νικόλαος 2.37.54
68 61 ΣΚΑΡΕΑΣ Κωνσταντίνος 2.37.59
69 8 ΣΕΛΑΜΗ Αργυρώ 2.39.05
70 62 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ Γεώργιος 2.39.07
71 63 ΜΑΡΊΝΟΣ Αναστάσιος 2.39.10
72 64 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Εμμανουήλ 2.39.16
73 65 ΤΡΑΚΑΣ Σωτήριος 2.39.27
74 66 ΤΡΙΒΟΥΡΕΑΣ Απόστολος 2.39.30
75 67 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ Κυριάκος 2.39.32
76 68 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ Ηλίας 2.39.59
77 69 ΚΑΡΑΤΖΑΣ Ανδρέας 2.40.24
78 70 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Απόστολος 2.41.10
79 71 ΟΡΦΑΝΟΣ Νικόλαος 2.41.35
80 72 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 2.41.38
81 73 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.42.08
82 9 ΜΠΕΤΕΙΝΗ Ειρήνη 2.42.49
83 74 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ Διονύσιος 2.42.51
84 75 ΑΔΑΜΗΣ Ελευθέριος 2.43.01
85 76 ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ Ευάγγελος 2.43.13
86 10 ΜΕΛΕΤΟΠΟΥΛΟΥ Βασιλική 2.44.39
87 77 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ Σπυρίδων 2.44.59
88 78 ΓΙΑΚΟΥΜΑΣ Αντώνιος 2.45.32
89 79 ΓΑΒΡΙΕΛΑΤΟΣ Άρης 2.46.20
90 80 ΧΑΤΖΗΠΕΡΗΣ Θεόδωρος 2.47.52
91 81 ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 2.48.52
92 82 ΣΙΜΩΤΑΣ Αντώνιος 2.49.22
93 83 ΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.49.58
94 83 ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.49.58
95 11 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΝΟΓΛΟΥ Αικατερίνη 2.50.38
96 85 ΚΟΥΡΣΟΣ Μελέτης 2.50.45
97 86 ΜΗΤΣΑΚΟΣ Αντώνιος 2.50.49
98 87 ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ Νικόλαος 2.51.23
99 88 ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ Δαμιανός 2.52.57
100 88 ΝΙΚΙΔΗΣ Λεωνίδας 2.52.57
101 88 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ Βασίλειος 2.52.57
102 12 ΣΑΝΙΔΑ Αικατερίνη 2.53.17
103 91 ΓΙΑΚΟΥΜΑΤΟΣ Γεώργιος 2.53.18
104 92 ΘΩΔΟΣ Δημήτριος 2.54.11
105 92 ΣΑΟΥΓΚΟΣ Αλέξιος 2.54.11
106 94 ΣΤΑΜΟΥΛΑΣ Στέφανος 2.55.37
107 95 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Αλέξιος 2.56.11
108 96 ΑΝΑΓΝΩΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.56.25
109 97 ΠΑΠΠΑΣ Κωνσταντίνος 2.56.47
110 98 ΤΣΟΥΚΗΣ Ευάγγελος 2.57.41
111 13 ΣΙΔΕΡΗ Χριστίνα 2.58.00
112 99 ΚΟΡΡΕΣ Δημήτριος 2.58.03
113 100 ΣΗΜΑΝΤΩΝΗΣ Σπυρίδων 2.58.05
114 14 ΓΚΙΟΚΑ Ήρα 2.58.10
115 101 ΚΟΥΔΟΥΝΑΚΟΣ Άρης 2.58.14
116 102 ΑΔΑΜ Γεώργιος 2.58.36
117 102 ΔΡΑΚΟΣ Παναγιώτης 2.58.36
118 104 ASPHAUG Thomas 2.59.26
119 105 ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ Ιωάννης 3.00.36
120 106 ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.00.37
121 107 ΘΕΟΔΩΡΗΣ Γεώργιος 3.01.12
122 108 ΒΟΣΥΝΙΩΤΗΣ Σταύρος 3.02.01
123 109 ΚΙΤΣΟΣ Γεώργιος 3.02.43
124 110 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Σπυρίδων 3.02.50
125 111 ΜΠΟΤΟΥΛΑΣ Κωνσταντίνος 3.02.53
126 112 ΚΟΡΥΛΛΟΣ Κωνσταντίνος 3.04.32
127 15 ΛΑΜΠΙΡΗ Βασιλική 3.05.52
128 113 ΚΑΠΠΑΣ Αλέξης 3.09.01
129 114 ΚΟΥΚΟΥΛΙΔΗΣ Ιωάννης 3.09.50
130 16 ΦΩΚΑ Ιφιγένεια 3.10.35
131 115 ΚΟΨΙΔΟΥ Ναταλία 3.10.44
132 17 ΑΝΤΩΝΗ Φωτεινή 3.10.49
133 116 ΜΑΡΑΓΚΟΥΔΑΚΗΣ Ιωάννης 3.10.51
134 117 ΚΑΛΟΥΔΗΣ Σπυρίδων 3.10.53
135 18 ΣΕΪΝΤΗ Σοφία 3.10.58
136 118 ΠΕΤΡΙΜΕΑΣ Παναγιώτης 3.11.53
137 119 ΚΟΤΕΛΙΔΑΣ Κωνσταντίνος 3.12.16
138 120 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ Παναγιώτης 3.12.59
139 121 ΣΙΦΝΙΟΣ Διονύσιος 3.15.10
140 122 ΡΟΥΣΣΟΣ Όθων 3.15.13
141 123 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ Γεώργιος 3.15.15
142 19 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Σελήνη 3.16.15
143 124 ΧΡΗΣΤΟΥ Στυλιανός 3.16.20
144 125 ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ Αντώνιος 3.16.48
145 20 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ Κωνσταντίνα 3.17.00
146 126 ASHFORTH Alan 3.18.07
147 127 ΔΗΜΗΤΡΟΚΑΛΛΗΣ Γεώργιος 3.18.31
148 128 ΔΗΜΑΣ Διονύσιος 3.18.32
149 21 ΣΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ Χριστίνα 3.18.37
150 129 ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ Πέτρος 3.18.39
151 130 ΜΠΑΛΩΜΕΝΟΣ Χρήστος 3.18.41
152 131 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ Ιωάννης 3.20.27
153 132 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Σπυρίδων 3.20.32
154 22 ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ Δέσποινα 3.20.45
155 133 ΜΠΙΖΑΝΗΣ Ιωάννης 3.20.50
156 134 ΧΑΤΖΙΚΟΣ Βασίλειος 3.21.17
157 23 ΡΟΚΟΠΑΝΟΥ Αφροδίτη 3.21.23
158 135 ΠΕΤΣΑΣ Μιχαήλ 3.22.04
159 136 ΑΣΙΘΙΑΝΑΚΗΣ Ευάγγελος 3.22.33
160 137 ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΣ Χρήστος 3.23.44
161 138 ΚΟΤΖΑΜΠΑΣΗΣ Ελευθέριος 3.25.40
162 24 ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ Δέσποινα 3.26.26
163 139 ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ Δημήτριος 3.26.50
164 25 ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ Χαρά 3.27.32
165 140 ΣΜΠΥΡΑΚΟΣ Νικόλαος 3.30.31
166 26 ΠΟΥΛΑΚΟΥ Γεωργία 3.30.34
167 141 ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ Μάριος 3.32.19
168 27 ΧΟΝΤΟΥ Αριάνα 3.34.44
169 28 KASTELEIN Lottie 3.35.11
170 29 ΚΑΡΟΚΗ Άννα 3.43.47
171 29 ΚΥΡΙΤΣΗ Φιλιώ 3.43.47
172 31 ΗΛΙΑΔΗΣ Χρήστος 3.43.48
173 142 ΝΤΑΣΙΟΣ Παναγιώτης 3.44.10
174 32 VAN DER WILT Amaryllis 3.46.07
175 33 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ Γεωργία 3.46.08
176 34 ΣΑΚΕΛΛΑΡΑΚΗ Παναγιώτα 3.55.41
177 35 ΓΚΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Αγγελική 4.10.37
178 143 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 4.19.29
179 36 MELIKJAN Marina 4.19.29
180 144 ENTER Sessie 4.20.31
181 37 BOT Kiki 4.20.32
182 38 SCHAPMAN Marga 4.23.05
183 145 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ Νικόλαος DNF
184 145 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Χαρίλαος DNF
185 145 ΠΕΠΠΑΣ Βασίλειος DNF
186 145 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Διονύσιος DNF
187 39 ΙΑΚΩΒΟΥ Δήμητρα DNF

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

Ultra Trails of Lake Tahoe of @CanyonsRuns – Interview at @Advendure_Net with the race director, Mr. Charles Shey… https://t.co/6JgClPjocX
@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Ultra Trails of Lake Tahoe – Συνέντευξη με τον τεχνικό διευθυντή του αγώνα κ. Charles Sheya!

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!