Αποτελέσματα Αγώνων Ορεινού Τρεξίματος

Ηράκλειος Άθλος 21K, 27/05/2018
Απόσταση: 21.0 χλμ
Yψομετρική διαφορά: 1930 μ.
Πόντοι: 40.3
Δείκτης ανάβασης: 91.9
Συμμετέχοντες: 109
Τερματίσαντες: 109 (100%)
Μέση Επίδοση: 4.19.13
Τοποθεσία: Ερύμανθος
Ιστοσελίδα διοργάνωσης: http://www.irakleiosathlos.gr/
Δελτία Τύπου: Πατήστε εδώ
Ελεύθερη Αναζήτηση
Αθλητής
Αγώνας
Μετάβαση σε αγώνα (Όλοι οι αγώνες)
Έτος
Αγώνας
Γ.Κ. Κ.Κ. (Φύλο) Όνομα Επίδοση
1 1 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 2.29.56
2 2 ΑΡΚΟΥΜΑΝΗΣ Θεοφάνης 2.30.12
3 3 ΔΡΟΣΟΣ Γεώργιος 2.47.40
4 4 ΦΟΡΤΗΣ Γεράσιμος 2.47.59
5 5 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 2.49.36
6 1 ΣΑΠΙΟΥ Βηθλεέμ 2.53.14
7 6 ΣΤΕΛΛΑΣ Μαρίνος 2.57.14
8 7 ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ Εμμανουήλ 2.59.51
9 8 ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ Στυλιανός 3.03.50
10 9 ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 3.09.48
11 10 ΦΚΙΑΡΑΣ Ιωάννης 3.10.33
12 11 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ Μιλτιάδης 3.13.23
13 12 LESZKO Adam 3.26.18
14 13 ΜΑΚΡΥΔΑΚΗΣ Γαβριήλ 3.26.31
15 14 ΤΡΟΥΠΗΣ Δημήτριος 3.27.17
16 15 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Σταύρος 3.27.44
17 16 ΚΟΥΝΑΔΗΣ Μάκης 3.32.25
18 17 ΤΥΠΑΛΔΟΣ Δημήτριος 3.35.36
19 18 ΠΑΛΟΥΜΠΗΣ Αλέξανδρος 3.35.43
20 19 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 3.37.25
21 20 ΣΤΑΘΑΤΟΣ Παντελής 3.39.27
22 21 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ Ισαάκ 3.40.06
23 22 ΧΟΝΔΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Ιωάννης 3.40.26
24 2 ΣΕΛΑΜΗ Αργυρώ 3.41.02
25 23 ΠΑΠΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Λεωνίδας 3.41.06
26 3 ΚΑΡΑΜΠΙΝΗ Ανθή 3.41.08
27 24 ΛΑΜΠΙΡΗΣ Γεράσιμος 3.41.13
28 4 ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ Παναγιώτα 3.44.19
29 25 ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Λάζαρος 3.44.21
30 26 ΝΙΚΟΛΑΟΥ Νικόλαος 3.45.12
31 27 ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας 3.45.13
32 28 ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 3.45.55
33 5 ΨΑΡΟΜΥΑΛΟΥ Ελένη 3.45.57
34 29 ΒΕΡΡΟΙΩΤΗΣ Αλέξανδρος 3.46.34
35 30 ΧΑΪΚΑΛΗΣ Παύλος 3.51.29
36 31 ΔΟΥΒΡΗΣ Αθανάσιος 3.55.11
37 32 ΔΗΜΤΣΑΣ Νικόλαος 3.55.20
38 33 ΤΕΡΖΟΓΛΟΥ Φώτιος 3.55.23
39 34 ΚΑΚΑΒΟΥΛΑΣ Δημήτριος 3.55.40
40 35 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ Θεόδωρος 3.56.26
41 36 ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ Γεώργιος 3.56.57
42 6 ΒΕΛΙΣΣΑΡΟΠΟΥΛΟΥ Διονυσία 3.57.52
43 37 ΚΟΚΟΒΙΚΑΣ Αλέξιος 3.58.14
44 38 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 4.00.18
45 39 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Θωμάς 4.00.20
46 7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Αριστέα 4.01.53
47 40 ΖΑΧΑΡΗΣ Βασίλειος 4.02.12
48 41 ΚΙΛΗΣ Νικόλαος 4.02.36
49 42 ΜΑΝΕΣΙΩΤΗΣ Ηλίας 4.04.06
50 8 CEJOVIC Dragana 4.04.31
51 43 ΚΑΡΑΤΖΑΣ Ανδρέας 4.05.57
52 44 ΧΟΥΡΠΙΛΙΑΔΗΣ Παύλος 4.06.13
53 9 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ Μαρία 4.06.26
54 45 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σωτήριος 4.06.27
55 46 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Χρήστος 4.06.28
56 47 ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μιχαήλ 4.06.58
57 10 ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ Θωμαή 4.09.13
58 48 ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΔΗΣ Μιλτιάδης 4.10.12
59 49 ΚΑΒΟΥΡΑΣ Αθανάσιος 4.13.09
60 50 ΤΣΙΧΛΑΣ Νικόλαος 4.14.15
61 11 TABATA Kayoko 4.23.24
62 51 ΔΑΝΙΗΛ Μιλτιάδης 4.23.24
63 52 ΚΟΜΙΝΑΤΟΣ Ιωάννης 4.25.45
64 12 ΜΠΟΥΡΑΖΕΡΗ Ευγενία 4.26.45
65 53 ΠΑΝΤΑΖΗΣ Διονύσιος 4.27.51
66 54 ΚΥΡΙΑΚΟΣ Δημήτριος 4.28.01
67 55 ΛΥΜΠΕΡΗΣ Μάριος 4.28.35
68 56 ΜΠΑΓΙΩΚΟΣ Αθανάσιος 4.32.02
69 57 ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΙΤΗΣ Νικόλαος 4.32.47
70 58 ΤΣΑΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Επαμεινώνδας 4.32.48
71 59 ΚΟΛΕΡΟΣ Ηλίας 4.34.38
72 13 ΔΟΥΒΙΝΩΦ Λεμονιά 4.35.51
73 60 ΓΑΛΑΤΗΣ Παναγιώτης 4.35.52
74 61 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ Νικόλαος 4.39.28
75 62 ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ Ιωάννης 4.40.40
76 63 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ Διονύσιος 4.42.18
77 64 ΚΑΛΥΒΑΣ Άγγελος 4.45.33
78 14 EMILIANOU Trudi 4.45.40
79 65 ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Δημήτριος 4.46.01
80 66 ΤΣΙΡΤΣΗΣ Γεώργιος 4.46.30
81 67 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κωνσταντίνος 4.48.18
82 68 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Σεραφείμ 4.48.21
83 69 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Κωνσταντίνος 4.50.10
84 15 ΕΞΩΜΑΝΙΔΗ Αικατερίνη 4.58.11
85 16 ΧΟΥΡΔΟΥΜΗ Διαλεκτή 5.04.09
86 17 ΣΚΕΝΤΖΟΥ Γεωργία 5.04.36
87 70 ΠΟΛΑΤΣΙΔΗΣ Χρήστος 5.04.59
88 71 ΚΕΦΑΛΑΣ Ανδρέας 5.05.00
89 72 ΣΚΑΡΛΟΣ Αθανάσιος 5.05.10
90 73 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Εμμανουήλ 5.06.46
91 74 ΜΠΟΝΑΡΟΣ Ευθύμιος 5.10.50
92 75 ΤΕΛΑΤΙΝΙΔΗΣ Δημήτριος 5.10.51
93 76 ΤΣΑΟΥΡΔΑΣ Επαμεινώνδας 5.19.42
94 77 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ Πέτρος 5.21.23
95 18 ΜΗΛΙΝΗ Ελένη 5.25.02
96 78 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κυριάκος 5.26.19
97 79 ΜΠΑΔΑΣ Χαράλαμπος 5.27.48
98 80 ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Εμμανουήλ 5.38.13
99 81 ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Αντώνιος 5.38.14
100 19 ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ Κονδυλια-Αργυρώ 5.55.03
101 82 ΠΑΠΑΔΙΟΝΥΣΙΟΥ Ιωάννης 5.55.40
102 82 ΦΕΦΕΣ Κωνσταντίνος 5.55.40
103 82 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ιωάννης 5.55.40
104 20 ΤΣΟΥΜΠΟΥ Αναστασία 6.00.50
105 85 ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΣ Παναγιώτης 6.00.50
106 86 ΜΕΚΛΗΣ Θεόδωρος 6.00.51
107 87 ΓΟΥΡΔΟΥΒΕΛΗΣ Αθανάσιος 6.09.11
108 88 ΜΑΛΛΗΣ Γεώργιος 6.13.18
109 89 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Γεώργιος 6.31.13

ΕΠΟΜΕΝΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Latest Tweets

@PyrStageRun 2019 - End of a dream week in Salardú, read the final report of the 2019 edition:… https://t.co/wTeHRyPC0R
@SCARPAspa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση του μοντέλου στο @Advendure_Net : https://t.co/45FHp9rQJf https://t.co/efbNCU3jxv
@PyrStageRun 2019 - Stage 4: Intense and very challenging stage, report of the 4th stage: https://t.co/doqAd5xYDa https://t.co/EvUBVQF16Z
Follow Advendure on Twitter

Post Gallery

Με ρεκόρ και εντυπωσιακή διαδρομή συνεχίστηκε το Migu Run Skyrunner® World Series στον Zacup Skyrace

Scarpa Neutron 2: Δοκιμή και Παρουσίαση!

PTL 2019, κάτι διαφορετικό...

Tor des Geants 2019: Τέσσερις έλληνες αντιμέτωποι με τους Γίγαντες των Άλπεων!

Επιτυχημένη εμφάνιση για Ζησιμόπουλο – Βασιλάτου στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Skyrunning 2019 – Σειρά παίρνουν οι Μπίκα – Σελέτης σε Vertical και Sky.

Φολτόπουλος - Σιαρλίδης στον Swiss Peaks 360

Μέσα απ'τον καθρέφτη!

O Κωνσταντίνος Γιαννόπουλος και η Νίκη Ζιώγα μεγάλοι νικητές του Ultra Ursa Trail 2019!

Μεγάλοι νικητές του UTMB 2019 o Ισπανός Pau Capell και η Αμερικανίδα Courtney Dawalter!